Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW 1996-2005 (62) - Widoczność

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Tu mam małe zastrzeżenia dotyczące tego, że jeżeli jest się niską osobą (164cm), tak jak ja, to chcąc nie chcąc fotel ma się tak ustawiony, że boczna rama między przednią szybą a szybą kierowcy jest często akurat tam, gdzie kieruję wzrok, kiedy ustępuję pierwszeństwa np. na rondzie a to nigdy nie zdarzyło mi się w passacie b3 a siedzę tak samo- nie leżę na kierownicy. Wysocy mają w tym aucie lepiej. Kombinowałam dużo z ustawieniem fotela i...
~utc
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
O ile widoczność do przodu jest bardzo dobra i człowiek wie, gdzie mu się kończy samochód, o tyle do tyłu już tak malinowo nie jest i, jak na razie (przesiadłem się z kombi z czujnikami parkowania) wolę wykręcić sobie raz więcej, niż ryzykować jakąś obcierkę. Wciąż nie mogę zrozumieć, jak kierowcy sedanów radzą sobie bez wycieraczki z tyłu...
~Jacek z Wroclawia
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Szerokie słupki z przodu nie przeszkadzają, lusterka bez problemu wyłapują obrys samochodu, wiec przy cofaniu czy parkowaniu nie ma problemu. Duża przednia szyba to plus. Jedyne co mi przeszkadza to brak wycieraczki na tylnej szybie (ale w końcu to sedan, a nie hatchback). Doskonałe światła ksenonowe - świetna widoczność do przodu.
~KontraErwi
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Widoczność jest wystarczająca, chociaż zawsze może być lepiej. Wymieniłem lusterko prawe na wersję angielską, jest większe. Trochę roboty i mamy większe pole widzenia, trzeba tylko przełożyć uchwyt ze starego lusterka, bo nie będzie działać elektryczne ustawianie (wszystko znalezione w internecie).
~Jacek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Kabina przestronna, doskonale wyciszona. W końcu to flagowy model z tamtego okresu tej marki. Lepszego komfortu nie ma nawet we francuskich autach, a japońskich odpowiedników nie ma nawet co porównywać. Nissan Primera Mazda sporo głośniej, ciaśniej i wszędzie rdza.
~baenaba
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Spore słupki boczne, małe lusterka i spore gabaryty limuzyny powodują średnią widoczność. Wcześniej posiadałem Opla Astra II z 1999 roku i niestety ww pojazd miał lepsza widoczność od opisanego Passata
~stopik
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Jeśli chodzi o przód i tył w miarę, aczkolwiek przednie słupki znacznie ograniczają widoczność a boczne lusterka nie chronią przed martwym polem, które jest spore.
~passek 1.8t
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Normalne auto , o stosunkowo standardowej bryle co za tym widoczność też na zadowalającym poziomie, małe lusterko po stronie pasażera w starszych egzemplarzach.
~witt33@op.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Widoczność rewelacja, lusterka wystarczające i regulacja również. Tył w deszczu często paruje. Należy pamiętać o okresowej wymianie filtra przeciwpyłkowego w klimatyzacji.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gall anonim
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nie można do niczego się doczepić jeśli chodzi o widoczność z przodu, ale jeśli chodzi o widoczność do tyłu, to już trzeba uważać przy manewrach na parkingu.
Volkswagen Passat B5 Sedan