Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian UK
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność bardzo dobra. Lusterka asferyczne pomagają przy próbie wyprzedzania oraz na parkingach. Tylnia szyba duża i przejrzysta. Troszkę przeszkadzają zagłówki na tylnej kanapie ale oczywiście warto ciutkę się poświecić za cenę komfortu i bezpieczeństwa.
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie w porządku, jednak mi trochę przeszkadzają słupki z przodu auta, no i oczywiście prawe lusterko, które jest mniejsze niż lewe. Nie jest jakieś tam uciążliwe, ale ten patent to totalna klapa.
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność wszystko ok poza tym pomysłem z prawym małym lusterkiem...no WTF?! To jedna z rzeczy która mi bardzo przeszkadza a często parkuje tyłem w ciasnych miejscach.
~sandmaan@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
przy tak duzym samochodzie ciezko mowic o super widocznosci, ale parktronic (fabryczny - spisuje sie bardzo dobrze - jako asystent!
~hubik
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochod duzy ale nie ma problemow z wyczuciem obrysu. Czujniki cofania idealna sprawa, dobre lusterka i regulowana wysokosc siedzenia daje duzo.
~chodi21@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
do przodu i na boki bez uwaga , do tyłu dla niewprawnego kierowcy potrzebny parktronic (zwłaszcza sedan- wysoki bagażnik) 4
~betonosc
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Bałem się oto prawe lusterko które jest jednak mniejsza, ale na dzień dzisiejszy wcale mi nie przesszkadza :)
~Kornik
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Brakuje mi czujników parkowania z tyłu, oraz drażni mnie małe lusterko w drzwiach pasażera
~JON
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Widocznosc bardzo dobra. Fajne duze lusterka boczne(Wersja z migaczmi). Przydaje sie parktronic.
~kaz
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność z za kierownicy jest co najmniej kiepska . Do tyłu ogranicza ją wysoki bagażnik .
Volkswagen Passat B5 Sedan