Lista ocen Volkswagen Passat B5 (228)

~Jacek z Wroclawia
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Doskonałe auto - świadczy o tym fakt, ze - nie lubiąc niemieckich samochodów i mając szansę odkupienie od firmy tego Passata - zrobiłem to bez wahania. Teraz jeździ nim żona (która tez go lubi).
~kristof38@onet.eu
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
oglonie autko oceniam bardzo dobrze na trasie nigdy nie zawiodl mial pare drobnych usterk wnetrza o ktorych wspomnialem wyzej i dwie usterki mechaniczne ktore zaliczam do drobnych poniewaz nie uniemozliwialy mi one kontynuowania jazdy a wymiana ich byla tania i szybka,wnetrze jest znakomite,swietne materialy(welurowa tapicerka)zarowno tapicerki jak i kokpitu ktore po wielu latach i prawie 200tys przejechanych km wygladaja jak nowe,niestety...
~witt33@op.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Moje auto marzenie, komfortowe i szybkie, spalanie jak na tą moc do zaakceptowania, ogromne możliwości ładunkowe, duże gabaryty ale dobry promień skrętu. Polecam to auto i ten silnik (1.8T) również.
~Stryjek
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ogólnie uwazam to auto za bardzo fajny samochód, na pewno rozważył bym następny zakup z tej samej stajni, ale drażni mnie dość uboga lista wyposażenia podstawowego i dodatkowego, pomimo że samochód który mam jestv z tzw. pakietem comfortline. Niektórych rzeczy wogóle w Polsce nie można zamówić jak np. Parkotronika, albo sterowania audio w kierownicy, dlatego tez ciekawsza wydaje mi sie skoda superb ( niestety nie ma kombi ) albo bede szukał...
~Nautilius
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Z całą pewnością w latach kiedy był produkowany, passat b5fl był najlepszym samochodem w swojej klasie. Byłem wielkim przeciwnikiem teorii tego typu, ale trzeba przyznać ze naprawdę jest najlepiej przemyślany. Nie ma żadnych większych minusów, czego w żadnym wypadku nie można powiedzieć o konkurencji
~gall anonim
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nie jest źle jak na 15-letnie auto, linia nadwozia, sylwetka oraz zabezpieczenie antykorozyjne zaskakująco dobrze się spisują przez tyle lat. Jeżeli ktoś szuka auta do codziennej eksplotacji oraz dłuższych podróży powinien wybrać model z tym silnikiem, dobre spalanie oraz niezła dynamika to sama przyjemność z jazdy. Tylko trzeba uważać na auta pułapki, bo w tych czasach to jest ich sporo.
4,1
~caravaggio@tenbit.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Dobry samochód, trochę może toporny jak to niemieckie auta ale na pewno trwały. Wygląd nigdy nie robił na mnie dobrego wrażenia. Jakość montażu wewnątrz mogłaby byc lepsza (nierówne szpary) choć przyznać trzeba, że nie ma mowy o skrzypieniu czy trzeszczeniu czegokolwiek. Materiały obiciowe mocne ale za to brzydkie i niepraktyczne. Najładniejsze podświetlenie deski rozdzielczej jakie widziałem w samochodzie.
~Marcin
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Fjne autko rodzinne ze sportową żyłką. Bardzo komfortowe, nie żle wygląda no i ma dobrą opinię oraz mały spadek wartości.
~Jacek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
W tej klasie najlepszy samochód. Niezawodny, komfortowy i szybki. Jedynie cena dość wysoka, lecz to zrozumiałe, gdyż motoryzacji cena przekłada się zawsze na jakość.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Przyzwoity samochód, który dowiezie cię z punktu A do B przy w miarę niskich kosztach. Auto proste w naprawie, części dostępne i nie psuje się często. Podstawowy warunek, jak z każdym autem, to nie kupić zaniedbanego trupa.