Oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2010

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2010

3,6
~Łukasz
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Zacznę od tego że VW odkupiłem od pierwszego właściciela był Bezwypadkowy z przebiegiem 140 tys km, który serwisował samochód do końca u autoryzowanego dilera. Dlatego myślałem ze to da gwarancję spokoju i niezawodności...BŁĄD! Zachciało mi się luksusu za który sporo zapłaciłem i na którym sporo straciłem... Do niewątpliwych zalet należy zaliczyć wysoki Komfort jazdy przestronność i naprawdę bardzo dobre wyciszenie.Minus to silnik który nie...
~Michał
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód oceniam na 5 z minusem za różne drobnostki z którymi musiałem początkowo jeździć do serwisów. Serwisów VW nie polecam - zdecydowanie. Jest to samochód bardzo wygodny, przestronny, komfortowy, świetnie trzyma się drogi i doskonale prowadzi.
~kamil
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
albo ten znakomity silnik roku rozwala łancuch co 20tys km, albo pompa paliwa WC siada, albo turbo.. żenada! nie mówiąc o poważnych usterkach auta jak choćby awarie układu kierowniczego w czasie jazdy!
~Niesfrustrowany
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobry samochód dla ceniących wygodę. Niewielki silnik (1,4 TSI) w połączeniu z 7-biegową DSG zapewnia dobre przyspieszenia i rozsądne spalanie. W podobnej cenie nie było tak dobrze wyposażonego samochodu w konkurencji.
2,9
~dren
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
ocena zaniżona głównie przez dziadoski silnik. Chyba tutaj oceniajacym jeszcze nie doskwiera łańcuch, napinacz i wariator, a także tłoki itd ale to kwestia krótkiego czasu
~Tommy
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Gdyby nie glosna praca rozrzadu po uruchomieniu byloby doskonale. Niskie spalanie, komfort, niezawodnosc i ekonamia to niewatpliwe zalety passata.
3,4
~KG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
awarie: sterowanie rozrządem, drgający silnik na wolnych obrotach, awaria układu kierowniczego. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Użytkownik z Łodzi
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
dobre nawet bardzo dobre trzymanie drogi, niezły komfort (Układ jezdny)
3,2
~Bogusław
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Podczas rozruchu zinego silnika ok. 4 sek. głośna praca silnika. Wada rozrządu. Jak ktoś się zgłosi to wykonują akcję serwisową wymiana nastawnika rozrządu. W moim aucie to zrobiono w czasie gwarancji, ale to nic nie zmieniło. Obecnie samochód stoi już tydzień w serwisie i nie mają pomysłu co z tym zrobić. Kulczyk Tradex - brak konkretnych decyzji. Wszystkie silniki vw 1,4TSI to kompletna porażka. Nie kupujcie samochodów vw , z tymi silnikami... (Silnik)
~Piotr
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Trochę krótka dwójka, niezła szóstka. Ogólnie wszystko OK. (Skrzynia biegów)
Volkswagen Passat B6 Sedan