Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo wygodne fotele z przodu - niby sportowe, a "4 litery" mieszczą mi się bez problemu i nic mnie nie gniecie (co np w audi jest dla mnie problemem). Z tyłu wielgachna kanapa, na bocznych szybach zasłonki, szeroki podłokietnik z tyłu ze schowkiem, - tylko w najniższym ustawieniu fotela trochę brakuje miejsca na stopy - to chyba jedyna niedogodność
~Bodi
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Mam 190cm i zapas na ustawieniu fotela. Nad głową też sporo miejsca. Pasażerowie z tyłu również wysocy mają dużo miejsca i wygodną pozycję. Przestrzeń w bagażniku też wyśmienita. Nie wiem gdzie inni producenci przy dłuższych samochodach gubią przestrzeń :-)
~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobrze, i z przodu, i z tyłu, i przestrzeń nad głową. Mam 1,95m wzrostu i z fotelem przednim ustawionym pod siebie jestem w stanie bez problemu usiąść z tyłu "za sobą". A to rzadkość.
~Piotr_32lata
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Przeogromna przestrzen, z przodu mnostwo miejsca, z tylu jeszcze wiecej... w koncu klasa Premium... dla mnie na prawde wiecej nie trzeba
~Andrzej
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
na przednich fotelach przestrzeń nieograniczona, na tylnych z pewnością miejsca starczy dla trzech osób, bez ciasnoty.
~bkola@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
ciut tylko gorzej niż Mondeo, o niebo lepiej niż np. Laguna. Bez porównania lepsze materialy wykończeniowe niż w Mondeo.
~Misior
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Sprawdzone na trasie z 4-ma osobami. Wystarczajaco duzo miejsca. Z 5-ma osobami z tylu jest juz b. ciasno.
~wyrwas_kacper
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto wystarczające dla 4 osób jadących w podróż. Miejsca - dużo.
~PieknyPiotrek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
mnostwo miejsca, z przodu i z tylu, duzy bagaznik... auto do dalekich podrozy
~Grisza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie można narzekać w pierwszym ani w drugim rzędzie siedzeń.
Volkswagen Passat B6 Sedan