Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Zawieszenie jest takie jak lubię - pewne w zakrętach, sztywne, ale nie zbyt twarde (chociaż moja żona jeżdżąca "francuzem" twierdzi inaczej ;). I wbrew obiegowej opinii jest całkiem wytrzymałe - do tej pory wymieniałem jedynie gumy z przodu, cała reszta fabryczna i w dobrym stanie. Układ kierowniczy i wspomaganie też bardzo dobre, nie ma wrażenia "tracenia kontaktu z kołami" na zakrętach. Generalnie układ jezdny jest taki,...
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
zadziwiająco komfortowe auto, szczególnie na polskich drogach; zawieszenie jest przyjemnie "mięsiste" - bardzo dobrze wytłumia nierówności a jednocześnie nie kołysze nieprzyjemnie jak we francuskich samochodach
~PieknyPiotrek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
uwazam ze jako limuzyna spisuje sie swietnie, przyjemny w prowadzeniu, pelna kontrola... resorowanie twarde ale komfortowe, przy malych predkosiach na tarce slychac i czuc wibracje, ale to normalne raczej w aucie tej klasy
~Piotr_32lata
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Duza precyzja, duza kontrola, auto prowadzi sie neutralnie, zarowno na prostej jak i w zakretach daje duza przyjemnosc :) Wspanialy elektronicznie utwardzany lub zmiekczany uklad kierowniczy :)
~Bodi
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód świetnie trzyma się drogi, również na dziurawych nawierzchniach. Jednak kilka lat jazdy po polskich drogach zaczyna być uciążliwe dla samochodu...
~Grisza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie mam zastrzeżeń do trakcji. Nie jechałem nim więcej niż 160 - może powyżej tej prędkości byłyby jakieś uwagi. Jeżdżę po różnych nawierzchniach. Jest OK.
~bkola@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Myślałem, że będzie za twardy ale jest ok. Trochę trzęsie, ale za to swietnie trzyma się drogi. Układ kierowniczy o niebo przyjemnniejszy niż np. w Avensis
~Robulo
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Układ jezdy bardzo przyjemy, auto prowadzi się pewnie nawet przy duzych prędkościach. Zawieszenie ciche, tłumi wszystkie dziury.
~Pawelegia
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Trzyma się w zakretach bardzo dobrze a w trasie nawet przy wysokich prędkościach (180-190) nie czuć drgań ani jakichkolwiek wibracji.
~pavaruso@onet.eu
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo wysoki komfort resorowania! Płynie się po wszystkich dziurach, nie ma do czego się przyczepić!
Volkswagen Passat B6 Sedan