Oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2010

Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2010

~cway
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto bardzo przestronne w środku, ergonomia jak w każdym VW - bdb. Silnik 150km ma wystarczającą moc do bezpiecznego podróżowania - na autostradzie przydaje się 6ty bieg. Silnik bardzo elastyczny, nie posiadający nowinek typu turbo etc. Spalanie zależy w dużym stopniu od stylu jazdy. Na dość szerokich oponach (215) po przejechaniu ok 4,5 tys kilometrów (głównie w mieście - Poznań) średnie spalanie wyniosło 9 litrów. Jak na mocny, benzynowy...
~biuro@elprofit.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
solidny samochód rodzinny, dla ludzi szukających bardziej komfortu, a nie jakieś ultra oszczędności, dobra automatyczna skrzynia biegów, silnik wystarczający do normalnej jazdy, bardzo dużo miejsca na przednich i tylnych fotelach, oczywiście jak na klasę pojazdu, myślę że linia nadwozia ponadczasowa i za 5 lat nie będzie nikogo razić wyglądem, minusem jest mały otwór klapy bagażnika, średnia widoczność do tyłu,chlapacze szurające po ziemi, no...
~uki
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
auto posiadałem 11 lat, przykro było się z nim rozstać, dobry stosunek ceny do jakości, faktycznie denerwuje skrzypienie deski, silnik jak najbardziej ok, zero poważnych usterek.... Naprawdę fajne przestronne auto !
~uki
3,6
~pt
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
gdyby nie ta skrzynia było by doskonale... ale może po prostu mam pecha, znajomy naprawił/wymienił na gwarancji i ma o.k. a ja się nie załapałem z usterką w pierwszych 2 latach i teraz czekam z wymianą aż się całkiem rozsypie
~lolek
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
mam paska z 2007 roku i po za tym ze wyglada super dobrego slowa nie moge powiedziec na ta padline deska skrzypi jak w ladzie a klimatyzacja taka slabiutka ze musze okna otwierac zawsze mialem japonczyki i to sa maszynki nie wiem co mi odbilo z tym pasatem
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
~wujas
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto nie jest złe. Zastanawia jednak iż wszystkie modele silnikowe biorą olej od nowego!!! Poza tym ceny przeglądów i oryginalnych części... Panowie, zlitujcie się. To ma być samochód dla ludu (jak wskazuje nazwa).
~Zenon z Kition
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Zdecydowanie na plus wygląd tylniego chlapacza, naprawde chłopaki sie postarały i wreszcie kołpak wygląda jak chlapacza i nie chaczy o ziemie, jednak teraz chaczy przedni chlapacz mam nadzieje ze w VI generacji to poprawią
3,7
~Michał
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Samochód bardzo komfortowy i dobrze wyposażony. Niestety awaryjność sprawia, że koszty utrzymania tego samochodu są zupełnie nieadekwatne do jego wartości.
~Tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Fantastyczne auto rodzinne, wygodne, pojemne a zarazem dynamiczne. Fajny samochód dla rodziny szczególnie ceniącej sobie ciszę w kabinie.
Volkswagen Passat B6 Sedan