Oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW 2005-2010

Volkswagen Passat B6 Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW 2005-2010

~X
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Po przejechaniu 200000 tys. km stwierdzam, że jest to bardzo dobre auto. Silnik 1.9 tdi BXE nie sprawia jakichkolwiek problemów - regularnie serwisowany. Co do wymian zużytych uszkodzonych części to zostały zmienione 2-krotnie gumy dolnego zawieszenia przednie i tylne. A tak to rozrząd hamulce i filtry. Auto bardzo ekonomiczne - dość dynamiczne i wystarczające do jazdy. Wcześniej jeździłem 3.0 tdi 224 km, teraz 1.9 105 km i jazda jest równie...
~Polo
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Super autko malo pali trasa 6,2 klima i od 130 do 170 troche drobnych usterek zmiana lampy tyl (przepalone diody ) siedzenie przednie regulacja odcinka lędźwiowego nie dziala kanapa tylna sie nie sklada w ogole podpora od matyw bagażniku sie popsula pozatym sama radosc polecam warte swojej ceny
3,5
~krzyhco
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód mam od nowości. i po zakończeniu gwarancji, sukcesywnie zaczęły się problemy ze wszystkim, poza zawieszeniem i blachą... Komfort jazdy co prawda dobry, spalania więcej niż przyzwoite - wręcz świetne, jak się jeździ delikatnie, ale zawodność samochodu psuje przyjemność z jazdy
3,5
~Jack
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak dla mnie VW Passat w tej wersji silnikowej to katastrofa. Można by uznać go za interesującą propozycję gdyby kosztował 25-30 tys mniej. Plusem jest zapewne niska deprecjacja-jak wiadomo Polska Volkswagenem stoii, więc ciemny naród i tak to kupi. Passata otrzymałem jako auto służbowe. Gdybym mógł wybrać sam-nigdy bym się na niego nie zdecydował. Moim zdaniem w tej cenie są znaczenie ciekawsze i nowocześniejsze propozycje.
3,1
~Zdzisio83
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
W mojej opini samochody marki vw zrobily masowa produkcje zapominajac o jakosci .Jak chcemy kupic auto wyposazone to trzeba wydac kupe szmalu gdzie za to mozemy skozystac z JAPONSKIEJ oferty . Kilkoma slowami mowiac :NIE KUPUJCIE TEGO AUTA.
~Pasek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Z silnikiem 1.9TDI bezawaryjne(brat ma 2.0TDI z salonu przebieg 80tyś.km najpierw problemy z ciśnieniem oleju, potem 2xpęknięta głowica), idealnie sprawdza się jako auto rodzinne, dosyć komfortowe. Jeżeli chodzi o wady to za dużo taniego plastiku w środku no i dużo tego jeździ, po prostu taki samochód dla ludu nie mający w sobie tego czegoś co sprawia, że auto cieszy swojego właściciela.
2,9
~Dex
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie jest dobrze, a powiem nawet, że jest źle. Passat B6 to auto ustępujące z pewnością Mondeo 2008, Astrze 2005, Fosusowi 2006, Megane 2005 i wogóle wielu innym. Co prawda ładny, wygodny o ciekawym srodku, ale na tym te zalety kończą się. Kiepsak do bólu jakość wykoanania, dziwne rozwiązania (ręczny na przyciska, czy brak normalnego klucza), a przedewszystkim usterkowość. Zdecydowanie odradzam !!!
4,1
~unim@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie samochód oceniam pozytywnie mimo małych niedociągnięć ale to przydarza sie w każdym prawie nowym modelu samochodu. Jak firma by się sprężyła i poprawiła te niedociągnięcia to samochód byłby na medal.
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie jest to dobry samochód. Nigdy nie zawiódł w trasie
~emeryt
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik 1.9 tdi bardzo dobry, gorzej z 2.0 tdi... Ogólnie jak dbasz tak masz (chodzi o 1.9 tdi);)
Volkswagen Passat B6 Sedan