Lista ocen Volkswagen Passat B7 Alltrack (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Orka
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Wyciszenie jest moim zdaniem słabe. Ale wcześniej jeździłem Mercedesami W202 i W203 więc mogę nie być obiektywny. Szum wiatru przy prędkościach autostradowych jest bardzo wyraźny. Przez zestopniowanie skrzyni biegów przy 140km/h jest ponad 3100obr/min - to również nie wpływa pozytywnie na wrażenia akustyczne. Zawieszenie i szum opon przez powyższe w zasadzie nie słyszalne.
~keisim
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Do 100km/h jest super. Silnik jest dosyć dobrze wyciszony, zwłaszcza przy korzystaniu z trybu \'D\' przekładni DSG (utrzymuje bardzo niskie obrotu). Kręcąc go wyżej (tryb \'S\'port) potrafi być głośny ale nie natarczywy). Gorzej robi się przy wyższych prędkościach - 140, 160 i wyżej... szum powietrza opływającego jest donośny. Mondziak IMHO jest tu zauważalnie cichszy.
~Olek
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Kiepskie jak na ta klasę auta, to mój drugi passat, jeżdżę od prawie 20 lat. Mój pierwszy B5 z silnikiem 1.8T był lepiej wyciszony, Po kilku latach wróciłem do VW i trochę się rozczarowałem.
~Kris
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
No cóż. Szału nie ma. Wg mnie w parametrach technicznych samochodu obowiązkowo powinno zamieszczać się informację jak głośno jest w samochodzie... choć tu pewnie byłoby jak ze spalaniem :(
~JaRUL3
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
W opcji z panoramą, podczas wolnej jazdy na nierównościach, siły skrętne działające na karoserię wyraźnie powodują trzaski z okolić panoramy.
~Majkel
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Lepsze niż w Passacie B6, gdzie już było na wysokim poziomie, cichszy silnik też robi robotę
~alltrack
przy prędkościach autostradowych jest stanowczo za głośno, brak 7 biegu
~Jez
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
to najwieksza wada tego auta. Burczy i furczy jak kombajn,
~Goran
Alltrack 2.0 TSI 210KM 154kW
Wyciszenie lepsze niż w poprzedniej generacji
~Piotr_
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
OK, ale gorsze niż w Audi A4 i to sporo.
Volkswagen Passat B7 Alltrack