Oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2012-2014

Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2012-2014 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2012-2014

~Majkel
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Odczuwalne bardziej mułowaty w porównaniu do tradycyjnego Passata. Na zdecydowany plus absolutna niezawodność - 120tyś i żadnej usterki; w poprzednim wymieniono przy takim przebiegu turbo, sprzęgło, pompowtryski, termostat, pompe oleju - dramat...
~Daniel
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie jestem pod wrażeniem, ale to zapewne efekt "nowego" dla mnie auta". Mam wersję z brązową skórą, brązowym wykończeniem boczków, kokpitu - wygląda to naprawdę dobrze. To co na minus - mógłby być bardziej komfortowy - jest mega twardy ale to pochodna wersji alltrack więc nie a co narzekać
3,6
~Piotr_
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Gdyby nie spalanie auto byłoby znośnie, ale przy tej cenie (ponad 170 tys) nie warto. Dodatkowo buńczuczne podejście VW do klienta (który zgłasza problem) jak do niechcianego petenta, który truje "d..pę". Lakoniczne, zdawkowe odpowiedzi i radź sobie chłopie sam. Najlepiej jeździj tylko z górki i może mało spali. Więcej VW nie wezmę, a i zastanowię się nad całą grupą VW czy nie lepiej popróbowac innych marek.
~keisim
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie OK, małe zastrzeżenia do zauważalnie \"wygładzonej\" charakterystyki w okolicach 2-3kobr/min. Ciągnie bardziej jak benzyna, ja jednak wolę mocny dół którego tu trochę brakuje. Podejrzewam, że chodzi o oszczędzanie skrzyni DSG i jej małych sprzęgiełek. (Silnik)
Volkswagen Passat B7 Alltrack