Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B7 Limousine

Leszek, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Rok produkcji 2012
Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
Ogólnie nie mam do czego się przyczepić. Auto spełnia swoje zadanie na 5 z plusem. W porównaniu do B5 to w ogóle inna klasa.
Na razie bez zarzutu. Równa praca, dynamiczny. świetnie pasuje do tego auta. Wymieniam olej i filtry częściej niż przewiduje ustawa oraz wskazuje komputer.
Przełożenia mogłyby być lepiej dopasowane. w ruchu miejskim przy 50 km/h trójka krązy w granicach + 2000 obr a czwórka ma przełożenie na 1100..
Nie mam większych zastrzeżeń. Jeżdżę na oponach 235/45 R17. Auto przyklejone do jezdni, bardzo dobry układ hamulcowy.
Prawidłowa. Bez większych zastrzeżeń do przodu jak i do tyłu.
Bardzo dobra. Obsługa intuicyjna + dużym ułatwieniem jest ekran MFA i kierownica wielofunkcyjna, która nie pozbawia kierowcę kontaktu z drogą przed autem.
Na passatowskim poziomie. Podgrzewana szyba przednia to super sprawa..polecam.
na 180 cm wzrostu wystarczająca. dużo miejsca na nogi dla wymagających pasażerów.
Rewelacyjne! Przy prędkościach 100 km/h niesamowita cisza..oprócz szumu opon. Przy grubo ponad 200 również bez większych zastrzeżeń. wielki plus.
Porównywalne z Passatem 1.9 TDI. Większość prac związanych z obsługą wykonuję sam, więc jestem bardzo zadowolony. Jak do tej pory wymieniłem tuleje na wahaczach.
Uważam że jakością wykonania zbliża się do klasy premium. Bardzo dobre spasowanie elementów. Jak do tej pory nic nie piszczy ani skrzypi. Nie dochodzą żadne niepokojące dźwięk z zawieszenia.
Brak.
Tuleje na wahaczach.