Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Uważam, że jak na auto tego segmentu miejsca jest w bród, oczywiście do Superba trochę brakuje, ale i tak bije na głowę konkurencję z własnego podwórka. Sufit jest tak wyprofilowany, że szyber dach nie zabiera miejsca nad głową pasażerów tylnej kanapy. Choć wg. moich testów osoba o wzroście 1,92cm ustawiwszy fotel kierowcy pod siebie nie usiądzie tak znowu wygodnie za sobą, aczkolwiek nie jest to męczarnia :)
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Wszytko w najlepszym porządku, jak to samochód niemieckiej marki, poprawna ilość przestrzeni jedynie co drażni to tunel centralny więc w 5 osób nie pojedziesz komfortowo, choć i tak też to sprawdzę bo na razie to jeździłem maks w 4 kę i przestrzeń super, nawet nad głową z tyłu jest całkiem sporo miejsca mimo że wydawało się że nie będzie tak kolorowo. Grzanie foteli z tyłu mega plus.
~Paweł1978
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mając 186 cm wzrostu jest mi bardzo wygodnie. 4 osoby jadą wygodnie, piąte miejsce przez twarde siedzisko i wysoki tunel centralny jest bardziej umowne. Niska linia dachu przeszkadza bardziej rosłym pasażerom na tyłach auta. Bagażnik ogromny, ale po złożeniu siedzeń nie otrzymamy jak w poprzednikach płaskiej podłogi.
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie. Bardzo wygodne fotele z alcantary. Samochód jest 5 osobowy, ale wygodnie podróżuje się we cztery osoby. W środku na tylnej kanapie może siedzieć raczej ktoś o mniejszych gabarytach, trzymając nogi po obu stronach dużego tunelu środkowego. Ale ogólnie przestrzeni nie brakuje.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Mam wrażenie, że z tyłu w limousine jest ciut mniej miejsca na nogi niż w variancie. Może to subiektywne jeszcze nie patrzyłem w rozmiarówce żeby porównać oba. Ogólnie miejsca wystarczy spokojnie. Nie jest go tyle ile w A6 czy SuperB czy w Mondeo MK5 ale spokojnie wystarczy dla wszystkich pasażerów.
~Waldus822
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Miejsca jest az nadmiar , a niewidac tego z zewnątrz bo samochód jest zgrabny i wyglada na mniejszy niż jest w rzeczywistości. Bardzo duży bagażnik. Bez problemu mieści rowerek syna. Bardzo wygodne i duże fotele jak i kanapa z tylu. Dodatkowo bardzo duże drzwi z tylu ułatwiające wsiadanie i montaż fotelika.
~Marcin
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mam 190+ i miejsca dla kierowcy chyba więcej niż w A6C7, a przynajmniej porównywalnie, zdecydowanie większy niż choćby B7, a nawet B5 :) z tyłu również ok, nawet 5 osób średniego wzrostu może podróżować względnie komfortowo, 4 osoby to w zasadzie bez żadnych wyrzeczeń.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jak dla mnie dużo miejsca w obu rzędach. Wiadomo, że z tyłu przegrywa z Superbem czy modelami klasy wyższej w markach premium, ale nie ma na co narzekać. Duży bagażnik, przykładowo bez problemu przewiozłem 5 dwumetrowych regałów z ikei (oczywiście przy złożonych siedzeniach tylnych).
~Ludwik
Limousine 1.6 TDI BlueMotion Technology 120KM 88kW
Bardzo wygodne i przestrzenne wnętrze. Trochę drażni mnie głęboki bagażnik - jak coś sięgam spod oparcia tylnych foteli, to na bank ubrudzę spodnie o zderzak. No ale "widziały gały co brały" taka uroda sedanów. Poza tym po królewsku się podróżuje.

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Z przodu wiadomo - można się wygodnie ustawić. Z tyłu jest OK, zależy kto czego oczekuje. W Superb na pewno więcej miejsca. U mnie rzadko kto jeździ z tyłu, więc ta kwestia mnie nie interesuje. Podobnie rozmiar bagażnika nie jest dla mnie istotny.
Volkswagen Passat B8 Limousine