Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (61) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Meus
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
tu mnie zaskoczył ten samochód naj bardziej, bo po wcześniejszych doświadczeniach z dieslami różnych marek i z samym VW spodziewałem się większego hałasu, a tu tym czasem nawet po długiej podróży nie jestem zmęczony jazdą(dalej mówimy o aucie za 124 000 zł, więc nie porównuję go z BMW 740i, czy innymi autami z wyższych przedziałów cenowych.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Do 170km/h jest ok. Powyżej niestety robi się głośniej. Nie jest jakoś krytycznie, mam porównanie bo jeżdżę często samochodami innych marek i je testuję podług jakiś swoich kryteriów (taka praca) ale fakt, pow. 170km/h w pasku obojętne czy to był diesel czy to benzyna już istotniej słychać w środku.
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Poniżej prędkości autostradowych jest dobrze. Przy wyższych prędkościach jest możliwość automatycznego robienia głośniej dźwięku radia. Przy prędkościach autostradowych jest dobrze do 140km/h, na niemieckich autostradach raczej głośno, ale typowo dla tej półki cenowej.
~MaroK
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Jak już pisałem komfort akustyczny wysoki. Przeciętna prędkość podróżowania 120-140 można normalnie rozmawiać i słuchać radia. Silnik niesłyszalny jedynie dominuje szum opon. Testy wyciszenia aut potwierdzają obiektywnie bardzo dobre wyciszenia Passata.
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Miałem wcześniej a6 z 2005 roku i było ciszej jak się chciało poszaleć na autostradzie i mimo że audi a6 pozycjonuje się wyżej to jednak auto było 12 lat starsze i w tej kwestii vw nie odrobił do końca lekcji chociaż do 130 km/h jest dobrze.
~aa
Limousine 1.6 TDI 120KM 88kW
Do 120 km/h ok, powyżej 150 km/h mam wrażenie że mogłoby być ciszej. Ale to są prędkości 150 i wiecej więc kiedyś latały samoloty z takimi prędkościami :-) Ale jest głośniej i mniej przyjemnie. Słychać ewidentnie, że jest to diesel - klasyczny klekot vw.
~Jarr
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 280KM 206kW
Kiepskie, no cóż w moim poprzednim CC czułem się jak w klasie premium. w moim passacie zaś silnik wprowadza samachod w lekkie wibracje w czasie postoju, w czasie jazdy słychać go już przy 3k obr, szyby boczne przepuszczają dość dużo decybeli
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Jest dobrze. Oczywiście wszystko zależy od ucha, ale można spokojnie prowadzić rozmowę przy prędkości 160kmh w tle słuchając radia. Oczywiście bardzo brakuje dostępnych na innych rynkach szyb bocznych akustycznych. VW Polska - do poprawy!
~Waldus822
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Słychac szum powietrza przy większym wietrze dochodzący z okolic lusterek i uszczelek drzwi bocznych. Być może dodatkowe wygłuszenie szyb bocznych, które jest opcją rozwiązałoby problem. Pozatym bez zarzutu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Do 160 rewelacja, gdy przesiadłem się z opla czy nissana nie mówiąc już o citroenie to w środku jest tak cicho że można rozmawiać szeptem, nie mogę złego słowa powiedzieć. Kawał świetnej roboty
Volkswagen Passat B8 Limousine