Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant (45) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pavlvs
Variant 2.0 TDI SCR 240KM 177kW
Nieoczekiwany minus to brak automatycznie składanych lusterek. Poza tym wszystko jest pod ręką. Ambient light i doświetlanie drogi z i do pojazdu przydatne nocą. Daje to gwarancję, że wsiądziesz czysty do auta. Zaskoczył mnie bagażnik otwierany na gest nogą. Układ konsoli, przycisków i panelu multimedialnego jest bardzo intuicyjny, więc to czego szukasz jest zawsze w miejscu, w którym to znajdujesz. W środku komfortowy minimalizm. Wygodne...
~Mario
Variant 2.0 TDI SCR 240KM 177kW
Wszystko zrobione intuicyjnie.Nawet kierunkowskaz tak idealnie dopasowany do palca,że aż miło hehehe.A tak ogólnie wszystko pod ręką.W wielu autach nawet po kilku miesiącach szukałem pokręteł,bo nie mogłem się przyzwyczaić.Już myślałem że mam jakąś dysfunkcję mózgu,ale jak wsiadłem do passka,to stwierdziłem że wszystko ze mną ok.
~Michał
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Tutaj passat zawsze wiódł prym. Wszystko przemyślane, pod ręką. Dobrze , ze ogrzewanie lusterek jest osobno a nie sprzężone z ogrzewaniem tylnej szyby jak w fordzie..bardzo ładnie działa ogrzewanie przedniej szyby. Obsługa multimediów łatwa i przyjemna. Wszystko w fajnej jakości. Jest bardzo dobrze.
~Gregor
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Moim zdaniem idealnie. Można obsługiwać bez odrywania wzroku od drogi. Obsługa nawigacji, wentylacji czy komputera jest bardzo intuicyjna. Na minus fotele. Fotel kierowcy mimo, że tzw. ergo comfort przyprawia mnie o bóle różnych części ciała, a podróżowanie na tylnej kanapie jest jak za karę.
~Konrad
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Miękkie materiały. Jedyny minus to brak szybkiego ściemnienia zegarów. Trzeba to ustawić na ekranie dotykowym (3 albo 4 poziom) i ciężko to zrobić podczas jazdy. Brak oświetlenia pod roletą bagażnika (oświetlenie jest w dachu) i po otwarciu bagażnika bez odsunięcia rolety w bagażniku nic nie widać.
~aprox99
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Nie mam zarzutu tylko dlaczego zawsze obsługa tampomatu czy ogranicznika prędkosci taka skomplikowana.W BMW F31 był jeden przycisk do ogranicznika a w Lagunie jeden do tempomatu.Te wszystkie resety zapamiętanej prędkosci czy pzyspieszenie przyciskami jest niepotrzebne.Poza tym ok
~Wielik
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Jeśli ogarnąłeś wszystkie funkcje bez otwierania instrukcji i chwili irytacji podczas przeszukiwania menu znaczy, że producent zrobił swoją robotę. Jak dla mnie w Passacie wszystko bardzo intuicyjne, multimedia szybkie, właściwa kombinacja dotykowego ekranu i przycisków.
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ergonomia jest OK, 95% osób bez problemu poradzi sobie bez czytania instrukcji. Natomiast obsługa aktywnego tempomatu, systemu bezkluczykowego czy wyświetlacza LCD zamiast zegarów jest dość rozbudowana i wymaga chwili uwagi przyzwyczajenia.
~piotr
Variant 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
znakomite opracowanie wnętrza - dużo miejsca z przodu i z tyłu, szerokie i dobrze wyprofilowane fotele Comfort z Alcantarą i Skórą, regulacja podudzia - wykorzystanie przestrzeni łącznie z wielkim bagaznikiem jest na najwyższym poziomie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Variant
6,2
~Kris710
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Jeśli ktoś ma uwagi to chętnie je obalę. Jest wzorcowo. Jedyne do czego się mogę już naprawdę przyczepić to ilość opcji i nastaw ale tutaj mogę mieć pretensję do samego siebie - sam go sobie wybrałem
Volkswagen Passat B8 Variant