Oceny Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019

Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019

2,6
~Robert
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Niestety nie pochwale tu Volkswagena Passata. Auto jakie posiadam to dizel 2.0 o mocy 150 koni. Niby silnik jest w porządku, a po zakupie od osoby serwisującego tego VW tylko w ASO wymieniłem na początku turbinę oraz wąż od intercoolera. Powiedziałem sobie to pewnie będzie na tyle skoro mój Pasek był serwisowany jak przestało zgodnie z planem serwisowym. Ale nie. Po miesiącu użytkowania zaczęła o sobie dawać znać słynna skrzynia DSG. Najpierw...
~drex
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Posiadam ten pojazd jako firmowy od 1.5 roku, od nowości i moim zdaniem ma znakomity napęd - 2.0tdi z dsg działa ekstra. Dynamika i spalanie nieosiągalne dla konkurencji. Bardzo dobre światła led, ale dzisiaj już raczej standard. Cała reszta to natomiast siermiężny żart, cokolwiek z konkurencji jest lepiej zmontowane, ma wygodniejsze fotele i lepszy wygląd. Po 23kkm całe wnętrze dzwoni trzeszczy stuka puka, urwała się linka od składania...
~Krzysztof Grabowski
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Do auta przesiadłem się z Saaba więc na pewno duży przeskok jakościowy oraz pod względem komfortu. Auto dopracowane pod każdym względem. Na największe uznanie zasługują przednie reflektory adaptacyjne. Bez wątpienia jest to największy atut mojego auta, jestem zachwycony tymi lampami. Poza tym należy zwrócić uwagę na doskonałe nagłośnienie auta. Nawet standardowy zestaw głośników sprawia, że słuchanie muzyki z telefonu przez bleutooth sprawia...
~PAWEŁ
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Auto przejechane ma 282 tyś. Do tej pory z rzeczy, ktore sie popsuły to 2 tylne amortyzatory. I do wymiany będą teraz jakieś gumy w zawieszeniu. Reszta śmiga bez zastrzeżeń. Sprzęgło, wtryski, wszystko działa od nowości.
~Wojtek
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Firmowe auto, dwa lata będzie miało w kwietniu ( jest 27 stycznia gdy piszę tę opinię ) na liczniku 100 000 km. Poza wymianą oleju nie robiłem nic. Dopiero teraz wymiana klocków hamulcowych. Wół do pracy. Nie jest to porywający samochód ale do pracy , do jeżdżenia z punktu A do B idealnie się do tej pory sprawdzał.
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Auto mam od trzech miesięcy. Przejechałem nim do tej pory 18 000 km . Użytkuję wersję HighLine i największą wadą jest dla mnie fotel ERGOACTIVE. Przy dłuższych trasach nie do wytrzymania. Na początku myślałem że to tylko mój problem ale większa ilość osób jeżdżących dłuższe trasy narzeka. To dla mnie największy mankament tego samochodu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
4,1
~aprox99
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Wszystko jest fajne ale zawieszenie mnie dobija. Jest nerwowe, ciągle pracuje, drobne drgania. Nawet na prostej drodze karoseria pracuje, lekko buja i podskakuje. Najgorsze zawieszenie jakie miałem
Volkswagen Passat B8 Variant