Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris710
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
To jest nowe auto i na jego korzyść przemawiają z pewnością rzadsze przeglądy jak i zużycie paliwa, w które trudno mi uwierzyć. Po mieście auto nie spaliło mi więcej niż 7 litrów!. Na tej wielkości auto wynik jest bardzo dobry. W trasie bez trudu można oscylować wokół 5 litrów ale już jazda autostradowa z prędkościami powiedzmy nieco przekraczającymi dozwolone to już 8 litrów. Jedna nie wierzę by tak było wiecznie.
~Marcin
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Przeglądy robię co rok, nie patrzę na zalecenia serwisu. Olej tylko Motul i podstawowe filtry. Paliwo tak jak wcześniej napisałem zużywane jest w śmiesznych ilościach. Przy podróżach zagranicznych na spokojnie na baku robię 1200 - 300 km autostradami. Kompletny rozrząd z olejem, płynem chłodniczym i wszystkimi filtrami - 1900 zł.
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Drogie zawieszenie . Rzadsze dedykowane wymiary opon przez co droższe. Chodź osobiście po za bateria w kluczyku awarii brak .
~Driver
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Co do kosztów utrzymania - żadnych napraw jeszcze nie wykonywałem, ale w tym samochodzie ma się co psuć.
~Bartek
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Po 17 tys. Wymieniona bateria w kluczyku i raz rozrząd.
Volkswagen Passat B8 Variant