Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Jak na diesla dość szybko się nagrzewa (dodatkowa pompka elektryczna) ale do klimatyzacji mam zastrzeżenia. Na całe szczęście mam stary czynnik, jednak nie jest to super wydajna klimatyzacja. Może to przez kolor i skórzaną tapicerkę ale słońce Italii dawało się we znaki. Wielki plus za podgrzewane fotele. Działają szybko, fenomenalnie i ogrzewają również część pleców. Teraz testuję nową Rav4 i Toyota to jakaś porażka.
~Driver
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Obsługa wentylacji i klimatyzacji wygodna, intuicyjna i prosta. Trochę za duże różnice w obrotach wentylatora pomiędzy trzema pierwszymi pozycjami pokrętła.
~Kris710
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
TDI oznacza wysoką sprawność, ze wszystkimi konsekwencjami. Gdyby nie garaż i podgrzewane fotele byłoby przeciętnie. Miałem auta, które nagrzewały się szybciej
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mam Webasto wraz z wentylacją. Polecam . Polecam ogrzewanie kierownicy. 3 strefowa klimatyzacja działa jak należy i jest cicha .
~Bartek
Ciche wentylatory