Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Wzorowa jak na ten wiek niezawodność. Wystarczy poświęcić mu chwilkę co jakiś czas: doglądnąć, wymienić na czas płyny i elementy ekspoatacyjne. Jedyny słaby punkt Poli to odma, więc najlepiej ją \"unieszkodliwić\";) Wtedy odpala zawsze i wszędzie:) Ewentualne naprawy dokona się samemu, wystarczy poczytać książkę o Polo, albo popytać na forach. Ceny części tanie jak barszcz. Stan używek dokładnie sprawdzić przed kupnem;)
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
przez ponad rok ekspoatacji największą awarią był wspomniany wyżej amortyzator, innych poważnych usterek brak. jak ktoś wcześniej tu napisał-choćby wszystko po kolei zaczęło się sypać-polo i tak dowiezie Cię do celu podróży. i ja się pod tym podpisuję :)
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Auto zawsze odpalała i jedzie - tego można być pewnym. Jak go sprzedawałem miał słabą kompresję w jednym z cylindrów i panewki do wymiany. Poza tym wymieniłem alternator. Zawieszenie i skrzynia biegów żadnych problemów nie sprawiały.
~NEWasek1
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
W moim przypadku to skrzynia, sprzęgło, chłodnica no i tyle. W takim stanie kupiłem i wiedziałem co kupuję ale to się zwróci bo planuje go mieć parę latek. Gdyby nie te usterki to bym miał autko OK.
~Pyjo // pyjohead@o2.pl //
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Bardzo rzadko - ale jak pisałem wcześniej - trochę zacięcia do mechaniki i wolny czas i można samemu naprawić, zaoszczędzić dużo pieniędzy no i ta satysfakcja :):):)
~Jacek z Rzeszówa
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jeszcze nigdy nie zdazylło się ze samochud wysiadł na trasie . Miałem kiedys jakis problem z łożyskiem na tylniej piaście perzejechałem z tym problemen jakies 2000 km i nic.
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Sprzęgło-jadę na urlop załadowany po dach.Silnik-paneweczki.Wydech-się rozdwoił, i coś zaczyna trząść kierownicą jak go rozbujam do 60.
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
W ciagu mojego użytkowania z poważnych usterek doświadczyłem tylko awarii tylnego hamulca, koszt naprawy niewielki.
~siwy
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
części ogólnie dostępne - rzemiosło lub szrot, oczywiście są miejsca gdzie lepiej dać więcej i założyć oryginał

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krycha4
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Z poważniejszych usterek to w zasadzie tylko jedna miała miejsce, cewka zapłonowa poszła ...
Volkswagen Polo II Hatchback