Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Najlepszy z możliwych stosunków jakości ceny do wartości :D Polo to głos rozsądku. To wierna maszyna. Samochody z tamtych lat, nawet takie klasy miejskiej jak Polo, miały swój urok. Mam go już 1,5 roku i nie zamierzam się pozbywać. Po prostu do 6000tys zł nie znajdę nic lepszego, do każdego musiałbym dokładać, a ja w swoim kupionym w bardzo dobrym stanie za 2000zł nic nie dokładałem, tylko zwykłe części eksploatacyjne + czujnik niebieski za...
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
6500-tyle dałem za polo z 94 roku.Nie wiem czy dużo czy mało...dołoże i kupuję mazdeczkę... ps sprzedam polo 94 rok stan idealny-naprawdę nigdy mnie nie zawiódł.stan idealny wszystko działa,nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego.SUPER ;-) UWAŻAJMY NA TAKIE OGŁOSZENIA-SAM TAKIE DAJE
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Super egzemplarze kosztują ok. 2500 PLN, a skoro auto jest zadbane, pojeździ jeszcze dłuuugo dłuuugo. Jakości wykończenia oczekiwać nie można, ale to normalne w autach klasy małej, nawet dziś.
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jest to solidne dobrze pomyślane i zrobione autko za naprawdę przystępne pieniążki. I tanie koszty eksploatacji to jest duży plus, w końcu nie wystarczy kupić samochód trzeba go jeszcze utrzymać :)
~NEWasek1
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jak na takie autko to cena OK. Tylko trzeba dobry egzemplarz kupić bo jak się nie kupi to trochę kasy trzeba władować ale to się zwraca.
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Za bardzo niewielka kwotę dostajemy samochód który ma prosty cel: zawieźć z punktu A do punktu B. I spełnia to doskonale.
~garys
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
W moim przypadku... hmmm... Cena auta + instalacja + naprawy = to będzie około 10 tys. zł. Cena giełdowa to 3 tys. ...
~siwy
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
skóra warta wyprawki choć teraz to jest to autko tanie jak barszcz ale uwaga - stan techniczny różny, dbasz to jeździsz
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
koszt zakupu nie jest zbyt mały, ale zwraca się przy cenach eksploatacji. auto warte swojej ceny :)

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~a.sl@op.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
te roczniki mało kosztują , jeżdziłem 10 lat maluchem i jak porównam polo do malucha to wiadomo co lepsze:)
Volkswagen Polo II Hatchback