Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Z wyciszeniem różnie bywa;P Zimny silnik zagłuszy radio, ale potem jest już dobrze. Wyciszenie jest mocno przeciętne. Powyżej 130km/h radio lepiej wyłączyć, bo i tak nie będzie za dużo słuchać:D Odgłos zamykanych drzwi dziwnie kojarzy mi się z jakimś starym Żukiem, Syreną, albo włazem w czołgu... ale ma to swój urok:D
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Pomimo wielkiego silnika-1043- jest w miarę dobrze.Oczywiście przy takiej mocy niewypada nie mieć sportowego wydechu na który i ja nie żałowałem i dzięki teraz mam prawdziwy bolid sportowy...wow
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
tu również jest źle. o ile silnik chodzi cichutko, o tyle przy prędkościach powyżej 100km/h robi się głośno. w dodatku nawiew powietrza piszczy i momentami hałasują plastiki w środku.
~marys801
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
jak juz pisałem po sprowadzeniu cicho tylko teraz troche zawieszenie chałasuje-wina polskich dróg.do 110kmh-nawet znośnie powyżej już "wyje".
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Autko nie należy do najszczelniejszych, więc odgłosy z otoczenia słychać aż nadto wyraźnie, na trasie jest to bardzo uciążliwe.
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
do 100km/h idzie wytrzymać powyżej tej prędkości jest głośno, przy 120 można ogłuchnąć a co topiero przy 140:D
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Samochodzik jest cichutki nawet przy 140 km. radia da się słuchać z zewnątrz nic nie przeszkadza jest bardzo dobrze :)
~xxx
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
przy sporych prędkościach na trasie to nieztety jest w kabinie naprawdę głośno:( ale to może wina mojego modelu.
~Krycha4
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Bez zarzutów do prędkości 100km/h, powyżej trzeba ustawić głośniej radio i można dalej smigać.

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NEWasek1
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Dobre jak na takie autko. Tylko przy skrzyni czterobiegowej i prędkości 100km słychać już silniczek.
Volkswagen Polo II Hatchback