Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~matbros@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
W skrzyni wymieniłem olej.Przyznam że sprawiło mi to troche problemów ale poradziłem sobie.Na 5 biegu słychać dziwny świst.Oprócz tego odgłosu nic jej nie dolega.Synchronnizatory raczej dobre bo biegi głatko wchodzą i co najważniejsze nigdy nie wypadają.A zapomniałbym łożysko oporowe jest do wymiany ale nie zamierzaw w najbliższym czsie tego robić.Słychać je tylko na luzie.
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
ostatnio sie zablokowała-po poprawce biegi złe wchodzą-jedynka tak po po schodku w górę!!! piątka tak samo! -muszę wymienić jakaś tam część wtedy ponoć będzie lepiej. skrzynia ogólnie krótka-autem pojedzie sie góra 120
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Porażka od zakupu wsteczny "wchodzi" ze zgrzytem i nic z tym nie można zrobić, jedynka potrafi "wyskoczyć" bo tak, drążek przenosi z silnika drgania co dodatkowo zwiększa hałas
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Mam defekt 5 biegu, wyskakuje i muszę sie ograniczyć tylko do 4 biegu, podobno jest to dość częsta usterka w tych modelach szkoda tylko tej 5 brakuje mi do szczęścia w tym aucie
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
biegi dość ciężko chodzą, w moim aucie to chyba minus, czasem coś zgrzytnie no i czasem myli się "jedynka" ze wstecznym
~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
wlasnie cos mi sie w niej ostatnio zepsulo, poza tym jedynka czasami nie chce wskakiwac i musze ruszac wtedy z dwojki
~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
5 biegowa, czasem zdarza się, że piąty bieg wyskakuje. To dość popularne w tych przekładniach.
~tasu@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
skrzynia biegow troche nie raz szrapie ale nie ma co sie dziwic autko ma swoje lata :)
~Andrzej
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Rozsypała się doszczętnie .Poszło łożysko i rozwaliło obudowę -resztę powrotu do domu spedziłem na lawecie
~adasko
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
wyrobiona prowadnica, biegi wchodzą "miękko" jednak narazie nie przeszkadza to w eksploatacji
Volkswagen Polo II Hatchback