Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Grzeje, grzeje i tylko grzeje. Nawiew chłodny nie istnieje w tym samochodzie, ustawiając na "zimny" powietrze dalej leci cieple, ustawiając na ciepłym i pęd powietrza na "siebie" jest tylko zimne prosto z zewnątrz. Ogólnie jedno wielkie nieporozumienie
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
to jest minus tego auta, auto nie nagrzewa się zbyt szybko i bardzo szybko traci ciepło w środku. ciepło funduje nam tylko mała kratka skierowana na lusterka boczne, jeśli nie zamkniemy głównych wlotów powietrza to leci po prostu zimne powietrze
~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
mam jakies nieszczelnosci w wentylacji i w zimie, kiedy wlaczalem ogrzewanie, to poza cieplym powietrzem przez szzceliny wlatywalo tez lodowate powietrze, generalnie bylo cieplo, wialo w niektore czesci ciala:)
~wojo02@wp.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Doskonale, ale gdy nie grzeje trzeba wymienić termostat i przyczepić rurę pod kierownicą do nagrzewnicy, gdyż może lecieć zimne powietrze. Jeśli to się wykona, gorąco nawet w -27 stopni. Testowałem wczoraj.
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Zimą niby robi się ciepło, ale boczne nawiewy (są tylko boczne oprócz na szybe i na nogi, nie ma środkowego) daja mi tylko zimne powietrze nie wiem czy to ustaerka czy tak mają wszystkie modele
~Bombay
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
W zimie ciepło, tylko długo trzeba czekać, żeby silnik się zagrzał. Z kratek nawiewu leci tylko zimne powietrze. W lecie klima w postaci otwartych szyb :)
~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Ogrzewanie dziala świetnie. W zimę zaczyna dmuchać ciepłym powietrzem po przejechaniu kilometra.
~tasu@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
ogrzewanie w zime oj nie ma mocnych :D pazy w stopy :D a na lato no wiadomo szyby spuszczone :P
~dieselFan
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
w zimę znośnie ciepło, w lecie nie ma gdzie się podziać. właściwie w czasie upału jazda staje się katorgą...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
w deszcz szyby parują jak chcą!!! w zimę grzeje po 30 min jazdy a w lato z wentylacji bucha żarem!
Volkswagen Polo II Hatchback