Lista ocen Volkswagen Polo III (431) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 431 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smarekxy@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Hmm... trudno ocenic przestrzen jaka zla, ale tez trudno jako dobra - autko jest male i jako samochod rodzinny raczej odpada, ale dla dwoch osob miejsca jest w sam raz. A jesli trzeba przewiezc kogos na krotkich trasach, to tez sie nada
~senny_m@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Przy prawie 190cm wzrostu nie narzekam. Jest dobrze i nawet za mną wchodzi pasażer nieco niższy. Wiadomo komfortowo mu nie jest, ale też nie narzeka. Do tyłu dwie dorosłe osoby to optymalna ilość. Nawet producent tak uznał nie montując śrdkowego zagłówka.
~maxbrr@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Miejsca dla przednich foteli od dostatkiem,z tyłu kanapa dla 2 dorosłych osób (bez fotelika). Zakładając że wszyscy nie przekroczą 170cm. Fotele wygodne ,nie męczą na długich trasach. Mały bagażnik, w wersji 3dr nie dzielona kanapa-porażka.
~r2r
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Jak na auto tej klasy to wiecej miejsca po prostu nie mogło być. Poza tym, jeżeli chodzi o odczucia pasażerów siedzących z tyłu - jest to najwygodniejsze auto tej klasy. Z przodu przy regulowanej wysokości foteli (opcja) - też ponadprzeciętnie.
~Redmitsu
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Zdecydowanie za malo. Osobnicy posiadajacy 190cm wzrostu beda narzekac z przodu dotykajac nogami regulatora od lusterek a podczas wypadku poduszka wystrzeli im w kolana :) Z tylu jedynie w miare komfortowo moga czuc sie dziewczyny.
~Maciekityle
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Cóż... tu jest niezadobrze zwłaszcza dla wysokich(ok 180 cm) ludzi. Kiedy siedzę z tyłu to mam masakrycznie mało miejsca na nogi a kiedy wysiadam to wręcz muszę uprawiać gimnastykę zawodową... z przodu jest niewiele lepiej.
~cwanybend
Hatchback 1.0 45KM 33kW
i tu mnie ten samochodzik zaskoczyl.. mam 178cm wzrostu i miejsca jak dla mnie jest oki. dla pasazerów z tylu takze jak na taki maly samocho jest wystarczajaco, jak na moje oko to miejsca jest z tylu tyle co np. w audi 80
~Pawel
Hatchback 1.0 60KM 44kW
jako kierowca nie moge powiedziec zlego slowa, pasazer tez ma dobrze z tego co zauwazylem, a z tylu, no coz nie jechalem tam jeszcze to niewiem, ale nikt mi sie nie skarzyl :), chco wiadomo to maly samochod i hektarow w srodku nie ma
~mzebrows@gmail.com
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
To mały samochodzik ale z przodu miejsca jest wystarczająco. Mam wersję 5-cio drzwiową, z tyłu nie za wiele miejsca ale bez tragedii.Bagażnik wystarczający żeb wrzucić cotygodniowe zakupy albo wyskoczyć we 2 osoby na wakacje.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lotard
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kierowca nie ma prawa mieć nic do zarzucenia, jeśli mieści się w przedziale od 150-190. Pasażerowie - nie wiem, z przodu jest ok, czasem mi się zdarzy. Ale tylnica kanapa zawsze ma miejsce na nogi bez ich wykręcania.