Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (56) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iommi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
rygielek do drzwi sie polamal (ten od srodka do zamykania). typowa usterka vw - jak sie popyta po znajomych to sie okaze ze te z golfa pasuja i ze maja jakies zapasowe :). a jak nie to kolo 15zl kosztuja - jak ktos ma centralny to sadze ze nie przeszkadaloby w niczym no i te piszczace z tylu hamulce (ot, taka niedorobka - przy puszczaniu tylne hamulce piszcza, ale przy zaciagnietym recznym juz nie - z tego co na forach patrzylem to nic...
~stanik@go2.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Ostatnio zauwazylem ze jak myje samochod pod wysokim cisnieniem przez uszczelke wokol tylnej szyby do srodka wpada kilka kropelek. Na razie to zbytnie nie przeszkadza, ale jak znam zycie usteka bedzie sie powiekszala. Oprocz teo przy duzych dziurach deska rozdzielcza potrafi wydac dosc niemily dziwek, tak jakby mocowania sie lekko wyrobily. Ale to juz byla wada w ktoryms modelu Passata, pewnie tu zastosowali ten sam system mocujacy.
~d.kunikowski@poczta.fm
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Auto było z salonu, serwisowane i niestety składane w Poznaniu. Rdza zaczęła wychodzić na tylnych nadkolach i na progu, zgrzewach przy drzwiach. Katastrofa, wydałem sporo na lakiernika i sprzedałem Polówkę, bo po następnej zimie znowu się coś nowego pojawi. Taki jest ponoć urok wszystkich aut VW składanych w Poznaniu (opinia lakiernika). Auto było oczywiście bezwypadkowe. Wydech oryginalny też kiepski
~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Elektryka po za jedna małym żarciem oświetlenia rejestracji i bagażnika niezawodna problemy może sprawiać cewkawysokiego napięcia dobra cewka to koszt 200 złoty i można wymienić samodzielnie pasują tez starszego typu bardziej niezawodne. Sen z powiek spędzać może wrażliwe na warunkowo zimowe zamki. Warto zainwestować w mechanizm otwierania z pilota
~mamin@go2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Kupiłem od pierwszego właściciela i znalazłem już masę drobnych uszkodzeń.A to wytarta skóra na dźwigni zmiany biegów a to wgnieciona kratka nawiewu, ciężko chodzące fotele, wolno wracające pasy...ale poza tym chyba nic więcej.W każdym razie to wszystko nic nie znaczy jak się popatrzy na jakość wykonania.
~arczi1313@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jeżdze tym autem od nowośi i postaram się wymienić wszystkie usterki: 2X przełącznik kierunkowskazów, zamek w tylniej klapie, łożyska w tylnich kołach, jakaś uszczelka w skrzyni biegów,wszystkie elementy układu wydechowego(po 70tyś. km), częste wymiany żarówek.
~plprko@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jeżdżę tym autem od 3 lat. Nie wiem co napisać. Nawet żarówki rzadko się przepalają. Trochę uciążliwe jest zamarzanie zamków, ale do momentu obeznania tematu (nasmarowanie odpowiednich punktów rozwiązuje problem na kilka lat). Poza tym nic.
~KRIS
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Gdzie ta jakość, solidnośc i niemiecka precyzja ????????? Stuki i zgrzyty plastików, zepsuty czujnik świateł stopu, ciągle trzeszczące tulejki w zawieszeniu przednim, śilniczek ustawiania wysokości światła prawego.
~szabix@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jedynym bajerem w jaki jest wyposażony nasz pojazd są elektryczne sterowanie lusterek. Od 3 lat nic się poważnego nie wydarzyło, oprócz tego, że musieliśmy wymienić akumulator, i tyle...
~adilu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
da sie naprawic by dojechac do celu za pomoca scyzoryka . nie zart w drodze na wakacje podl silnik kkokowy i przepustnica . wystarczylo naciagnac linke od gazu i podeprzec
Volkswagen Polo III Sedan