Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (146)

~anita49@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jes to bardzo dobre auto.Biorę pod uwage moj ostry styl jazdy.Nie chodzi tu o szaleństwa lecz "elastyczną i ergonomiczną" szybką jazdę ze średnimi prędkościami w okolicach 80-100 po mieście i 100-130 poza miastem.Nie mowię tu o autostradach czy drogach ekspresowych. To autko w trzech dużych chłopóe bujnęło sie w okolicach 185 km/h. Nie bajerzę.
~Wojtek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
w lecie się mocno nagrzewa, słaba wentylacja w leci (Wentylacja i ogrzewanie)
~piotrn77@vp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Z przodu OK. Ale z tyłu może być troche ciasno szczególnie dla trzech osób. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,7
~Damian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo awaryjny, elektryka kiepska, kilka awarii z powodu elektryki (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Mikolaj
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Polówka na trasie Niemcy - Polska ok600km spala srednio 10l gazu. (prędkosc 120-140km/h) W trasie spokojniejszej spokojnie można zejsc do 8l. Zrobilem na mojej instalacji ok 80tys. km i przez 4 lata nigdy mnie nie zawiodła. Z ręką na sercu polecam to auto jako auto do pracy lub jako pierwszy samochód. Pozd (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,2
~zzzz
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Na trasie około 40 km w dwie strony z czego około 10 km po mieście a reszta drogi mieszanie spalał średnio 8l gazu przy normalnej jeździe. Duże znaczenie miała stacja, na takich małych przy drodze ledwo 350 km na zbiorniku a na BP 450 km na zbiorniku więc różnica spora, a cena gazu na obu stacjach taka sama ... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~Vol
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Nie wiem czemu moze za wysoki moze za waski nie znam sie na tym ale jak wchodze szybciej w zakrenty to wydaje mi sie ze zaraz przewroci sie na bok ;( Pozatym jak na taki maly samochod nawet z silnikiem 1.4 jest bardzo dynamiczny ;P
~Broniu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód jest super!!! Posiadam go już 5 lat i jeszcze mnie nie zawiódł;]jedyne co mi w nim wysiadło to akumulator ale był już stary;))mankamentem tego auta jest spalanie bo jak na tak małe auto to dość sporo pali, ale mieści się w normie;p także polecam w stu procentach!!!!;]
~197030@gmail.com
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
autko mam od ośmiu lat,dbam o nie,niezawodny,ekonomiczny,dużo jeżdżę polnymi drogami w złych warunkach,poza wymianami eksploatacyjnymi naprawde nic sie nie psuje,polecam
~dynios2@wp.pl
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Ładny niewielki samochodzik, dobrzse sprawuje się zarówno w mieście jak i w trasie
Volkswagen Polo III Sedan