Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (146)

~kamix
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Autko bardzo fajne. Wygląd jest super. Bardzo ładny tył. Wszyscy się nim zachwycają.
~Incognito89
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Dobre osiągi bo silnik jest po małych zmianach, elastyczność nie jest za dobra no ale nie można mieć wszystkiego powyżej 150 auto śpi:) (Silnik)
~a_bogusz@interia.pl
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Trochę głośny szczególnie podczas przyśpieszeń i powyżej 120 km/godz. Mało ekonomiczny, upierdliwie awaryjne uszczelnienie wybieraka biegów przy skrzyni. Jazda jest bardzo przyjemna, bez kompleksów na przyśpieszeniach, robi wrażenie bardzo sprytnego samochodu. Przez przeciąg ok. 5000 km silnk falował (często wchodził na wysokie obroty) dużo robiono w serwisie ale silnik sam się uspokoił i dotąd nie wiadomo co było tego przyczyną (nie był to...
~staszek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
polo Classic - niezawodny, tani w eksploatacji (jak narazie), dobrze się prowadzi - choć dla mnie troche za miekkie zawieszenie. Troche dużo kosztował...
~Mike, mkowalik@hoga.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Baaaardzo sympatyczny samochód, polecam każdemu kto potrzebuje miłego jeździdła, które nie robi przykrych niespodzianek
~grana
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo przyjemny w prowadzeniu i eksploatacji nawet dla początkującego kierowcy. Jednocześnie ma niezłe przyspieszenie. Mógłby być wyzej zawieszony, zdarzają się problemy podczas jazdy w terenie, zwłaszcza gdy jest obciązony.
~stokrotka_3
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Świetny samochód. Niemogłabym mieć lepszego. Mały zwinny i niezawodny. Tylko ta nieszczęsna jedynka i wsteczny.
2,9
~auer998
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jeśli ktoś ma ten sma problem z samoregulatorami co ja prosze o kontakt.
~przemek_cegliński
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Auto sprawuje się wzorowo jak na moją jazdę robię 3 000 km miesięcznie. Auto posiadam pół roku zrobiłem 18 000 km . Na tą chwilę nic nie zostało poważnie uszkodzone. Od zakupu nic nie robiłem rozrządu nie wymieniałem . Tankuję i jeżdżę tylko LPG . Spala mi jakieś 9 litrów na 100 km . Jeżdżę po drogach piaskowych dziurawych i zawieszenie aż dziwne , gdyż jest lux. Jak na pierwsze auto za które dałem 1200 PLN polecam.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Sedan
5,2
7,7
9,4
3,6
~dawidpilczuk
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jakosc materialów pozostawia wiele do zyczenia ale cos za cos .Ogolnie auto super ,bez awaryjne ,a jak sie juz cos zepsuje to czesci kosztuja grosze,bardzo male spalanie ,jesli chcesz auto bez awaryjne tanie w eksploatacji to polecam ,niestety konfort jazdy jest do pretkosci 120 km/h potem jest jak w rakiecie kosmicznej.Zauwazylem problem z zamkami oraz z zamarzaniem dzwi ,oczywiscie brak korozji
Volkswagen Polo III Sedan