Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (146)

2,5
~Rysiek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Niekończące się awarie, problem rodzi kolejny. W każdym układzie były wykonywane naprawy, przez termostat skrzynie biegów elektryczne szyby kończąc na lakierze...
3,7
~Bartek
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
idealne auto dla oszczędnych
2,8
~sam
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jak tym przejadę więcej niż 50 km to dostaję bólu głowy co rusz nie dowierzając sprawdzam układ wydechowy nie wiem czy tak mają tylko krajówki ale do tego po prostu nie idzie się przyzwyczaić ! (Wyciszenie)
4,1
~Jan
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
~DaVWid
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Skrzynia Biegów. Hamulce. Ale tak jak napisałem wyżej. (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,7
~finn.cake
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
nie opłaca się kupować tego auta , mimo tego że dostałem polo z małym przebiegiem potrafi spalić dużo nie wiem czy przerabianie na LPG da jakiś rezultat. Po mieście spalanie doszło mi do 13l/100 koszmar. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Pabia
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
To auto przeszło wiele mojego męża bardzo dobrego kierowcę i mnie początkującego kierowcę i nigdy nas nie zawiodło a lubimy z niego czasem zrobić nawet terenówkę. (Bezawaryjność (poważne usterki))
4,1
~adilu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
da sie naprawic by dojechac do celu za pomoca scyzoryka . nie zart w drodze na wakacje podl silnik kkokowy i przepustnica . wystarczylo naciagnac linke od gazu i podeprzec (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,8
~MACIEK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
POLO 1.9D Z 1997r. AUTO ZWINNE,EKONOMICZNE.POMIMO DUŻEGO SILNIKA PRZY OBCIĄRZENIU JEST GORZEJ,W AUTACH Z AIRBAGIEM BRAK SCHOWKA TO MANKAMENT.ALE WSZYSTKO NADRABIA NIEZAWODNOŚĆ.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Sedan
5,2
7,7
9,4
3,2
~Mk
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Od początku eksploatacji kłopoty ze sterownikiem silnika. Po 78000 autoryzowany serwis stwierdza konieczność wymiany sterownika o wartości 2100PLN. Kup VW to wiesz co masz (Silnik)
Volkswagen Polo III Sedan