Lista ocen Volkswagen Polo IV (522)

~Grażyna
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Samochód wart polecenia. Przy delikatnym traktowaniu odwdzięczy się niskim zużyciem oleju napędowego. Dynamika średnia ale wystarczająca dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci nawet w dłuższą trasę. 75 koni mechanicznych to nie rakieta, jednak powodów do narzekania nie ma. Silnik 1.4 TDI co prawda głośny ale czego spodziewać można się po 3 - cylindrowym dieslu. Mimo małej mocy przyśpiesza niesamowicie. Manewrowanie na parkingu bezproblemowe....
3,5
~Paweł
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto ładne, dobre osiągi. Niestety bardzo awaryjne - przy tej cenie moga jedynie ocenic źle.
~gigantus@go2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie: autko jak na tę klasę nie jest złe. Spisuje się nieźle... jak dotąd. Pojeździmy to i zobaczymy co dalej.
~Pewienpan
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Silnik odpowiedni do tego auta,pracuje dobrze,wystarczająco elastyczny. (Silnik)
~Witas
Fun 1.4 i 16V 100KM 74kW
Nie poraża swoją stylistyką, samochód bardzo konserwatywny w środku, raczej do miasta niż na trasę (prędkośc max z dobrym wiatrem to 180km/h ale wtedy już jest bardzo niestabilny), plusem jest niezawodność i ergonomia.
~stang
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Posiadam samochód od 1976 roku i mam wyobrażenie co można wymagać od samochodu i co samochód wymaga od kierowcy. Uważam, że każda epoka ma swoje standardy, ale bez przesady. Nigdy samochód nie zastąpi kierowcy w myśleniu na drodze, choćby był maksymalnie "wypasiony" a moc silnika przewyższała IQ użytkownika. Ponieważ kultura zachowania na drodze nigdy nie była w Polsce wysoka, a obecnie jest żenująca, jest wskazane aby współczesny samochód...
~MAJSTER
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto kupiłem ze sporym przebiegiem i falującymi obrotami, mechanicy zastanawiali się nad przyczyną, przejechałem na nich ponad 100 tys, aż w końcu kupiłem 3 sprawdzone pompowtryski i problem falujących obrotów znikł, wcześniej kupiłem nowy napęd pompy oleju, bo stary grzechotał. Po wymianie pompowtrysków spalanie drastycznie spadło, z naciskiem na drastycznie. Uszkodzone pompowtryski leją i auto więcej spala ale ma lepszego kopa. Osiągi spadły...
~Jacekolsztyn
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto bardzo dobre, brak większych zastrzeżeń. Moje następne auto to również VW, nie wykluczam że polówka.
~Czesław
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Dynamika bardzo dobra. Przy 4 dorosłych osobach doskonale radził sobie na bieszczadzkich wzniesieniach. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV
5,3
7,3
~MARCIN
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
spotkalem sie czesto z tylko jedna opinia n "minus" to to ze jest za drogi. chyba tak za cene 26tys pln za polo z 2001/2 mozna miec golfa IV z 98!!!!!!