Lista ocen Volkswagen Polo IV (522)

~Michał
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Na chwilę obecną brak zdania gdyż autko posiadam za krótko żeby się jeszcze wypowiedzieć :)
2,6
~barteq
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie jest to miejskie auto na zakupy dla 2 a max 3 osób (Mowa o VW Polo Classic). Jeździć w więcej to tragedia, osiągów brak i zawieszenie bardzo siada. Do tego maleńkich rozmiarów otwór w bagażniku i gigantyczny jak na tę klasę aut bagażnik...
3,5
~Krog
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
To moj pierwszy VW i ostatni. Na jakosci troche sie zawiodlem ale nie to jest najwiekszym minusem tego autka. Tydzien po zakupie zniknely kolpaki, nastepnie migacze z przednich blotnikow, nastepnie wycieraczki i znow migacze (kolpaki kupilem niefirmowe, niestety brak niefirmowych migaczy i wycieraczek), niedawno zastalem zniszczony zamek i klamke w prawych dzwiach. To niekomfortowo za kazdym razem zastanawiac sie czy samochod stoi jeszcze na...
~jahred@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Gdybym posiadal w nim silnik 1.9 tdi i ok 100 KM oraz klimatyzacje byloby idealnie. Male, zwinne i bardzo wygodne autko. Mlody kawaler jestem wiec poki co bomba :D. polecam ale z innym silnikiem
3,7
~Furbiś
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Najnowszy model powinien mieć opcje z silnikiem 1,6 - 105KM i to byłaby rewelacja.Ogólnie nieżle (Silnik)
~biwiter@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Jestem zawiedziony skrzynią biegów. Za kilka lat wypowiem się czy następne ewentualnie auto będzie firmy VW. Bo to właśnie jest najlepsza rekomendacja: Następne auto tej samej firmy. Natomiast bardzo podoba mi się wizualnie.Ma rasowy, sportowy (w swoim segmencie) wygląd idealnie nadający się do tuningu wizualnego. Czerwony Trendline to jest to o co mi chodziło. Proszę o kontakt z zainteresowanymi tematem.
~slipas
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
jest bardzo dynamiczny(jak na tą pojemność), ale nietety ma tylko 3 cylindry i wydaje dzwięk pralki,dość elastyczny (Silnik)
2,9
~bezpieczny
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Przeciętny mały samochód. Dość delikatny jak na polskie drogi. TDI dość awaryjny. Niestety samochód ten skradziono mi 20.X.2014 w Sosnowcu ul.Hallera.Pozdrawiam złodzieji.oby odsiadywali zasłużona karę.
~Mirek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód wart polecenia. Przy delikatnym traktowaniu odwdzięczy się niskim zużyciem paliwa. Dynamika średnia ale wystarczająca. Do miasta i dla dwóch osób w trasę. Zabezpieczenie antykorozyjne super, lakier nie metalik.
4,1
~biskup93@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Silnik ma całkiem dobrą elastyczność. Mocą nie powala, przy wyprzedzaniu trzeba zrzucić bieg, ale do miasta i w krótkie trasy - całkiem dobrze. (Silnik)