Lista ocen Volkswagen Polo IV (522)

4,1
~BarNie
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Kultura pracy: Na biegu jałowym bardzo głośno. Po ruszeniu jak każdy diesel. Przyspieszenie do 70km/h dobre potem juz znacznie gorzej. (Silnik)
2,3
~okonben@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
przereklamowany bubel, miałem 2 fso 125, 2 fiaty uno i 1/10 nie włozyłem w naprawy co w polo, na pewno więcej nie kupię samochodu tej firmy. Najgorsze jest to, że za każdym razem kiedy jechałem do serwisu to słyszałem słowa zdziwienia -"pierwszy raz spotykam się z taką usterką" - uważam, że to kłamstwo. Generalnie przestrzegam wszystkich przed zakupem VW. Po wymianie panewek korbowodowych czuć drgania (s silnika)na kierownicy i stał się dużo...
2,9
~Roman z Chojnic
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
szczerze mówiąc chciałem kupić Clio ale połachciłem się na radio z głośnikami i alufelgi, teraz trochę żałuję ale już zbieram na Nissana Almerę, Polo męczą drobne dokuczliwości - największą są zdecydowanie za twarde siedzenia, bardzo niewygodne szczególnie na trasach powyżej 70 km, no i to wnętrze bez polotu ...
~jabik@icpnet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
mam je kilka miesiecy i jestem bardzo zadowolony, duzy zapas mocy, dobre hamulce z ABS, autko bardzo stabilne
~TheFosterka
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko malo awaryjne z jego realnym przebiegiem :) Wymieniam tylko oleje, filtry max co 15k km i uszczelka przy skrzyni biegow (boczny dekielek) Pomijam klocki, tarcze itp...
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Po VW można oczekiwać lepszego wyposażenia - ale wiadomo, że na polski rynek "rzucają" maksymalnie zubożone wersje a za dodatkowe wyposażenie chca przesadnie wygórowanych cen.
~Leviathan
Hatchback 1.4 FSI 86KM 63kW
1.4 FSI (z bezpośrednim wtryskiem benzyny). Idealnie pasuje do tego małego samochodu. Bardzo elastyczny a przy tym naprawdę cichy. (Silnik)
~polofan
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
jednak troche za drogi, najlepiej poczekac na koniec roku i kupic nowke ale juz roczna
3,7
~kaz224
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
fajne autko, ale niestety za duże pieniądze, dobrze wyposażone, bezpieczne - 4 poduszki, ( niestety nie rozumiem producenta ze zaoszczedził na lampce w bagażniku i dzielona kanapa jest za dopłatą) Duzy plus to wydłuzony okres przegladów, Z czystym sumieniem mogę kazdemu polecić kto chce jeżdzić dobrym markowym samochodem
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV
5,3
7,3
~jachu123
Fun 1.6 i 105KM 77kW
Urokliwy samochód rzucający się w oczy. Tym bardziej w kolorze czerwonym i na dużych 17 calowych alufelgach, nie sposób go nie zauważyć. Auto rewelacyjnie parkuje ze względu na bardzo dobre wspomaganie kierownicy , a także podwyższone zawieszenie. Niestety podwyższone zawieszenie i duże alufelgi z niskim profilem opon sprawiają że samochód na nierównościach jest mało stabilny, skacze jak piłeczka, co w moim odczuciu jest sporą wadą.