Lista ocen Volkswagen Santana (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HUCIARZ
Sedan 1.8 90KM 66kW
No jak sie ma to GTi pod maska to auto potrrafi zassać troszke tego gazu ... ale jak sie ciśnie bo przy spokojnej jeździe po mieście bierze 11 - 12 gazu na trasie 8 - 9 a jak conieco przycisne do tych 7500 obr./min to tak z 15 moze wziąść ale naprawde warto :] Więc reasumując jak na taki spoty silnik i jego osiągi spalanie jest naprawde malutkie.
~Cioki rciok@o2.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
gdyby ceny paliw nie rosły to było by wspaniale, zwłaszcza kiedy jadę sam lubię trochę poszaleć; Naprawy, jakie naprawy? Lejesz paliwo, sprawdzasz stan olejów i płynów i naturalnie wymieniasz co jakiś czas paski i filtry; Jeżeli wymieniasz już jakiś części są one tanie jak barszcz a wymian można dokonać samemu:)
~skopek1@op.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
bez nierusznia wtrysków pompy paliwowej tylko wiadomo filtry pali w miescie 6 a w trasie srednio 110-120 spali max 7,25 litra ropki/ceny przeglądów duzo nie kosztują a w życiu ona nie byla u mechanika jedynie to ja z ojcem cos dlubaliśmy.
~Kamil
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Zuzycie paliwa bardzo niskie maksymalnie przy ostrej jezdzie 7 litrow. Trafilem na genialny silnik. Ceny przegladow nie wysokie. Zawieszenie i hamulce. bardzo tanio.
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
spalanie gazu na 100km: trasy 8-9l przy predkościach 80-140, na mieście do 12l max. średnie spalanie 10l, benzyne tankuje tylko żeby odpalać
~marinex2@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
jak diesel, średnie nie przekraczalne 6,5 l/100 km przy ostrej jeżdzie, min. ok 4 l/100 km
~Mechanik
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Leje paliwo i przeglądam samochód! Oleje i smary to nie mój problem. Jest super!!!
~SANTANA KRAKOW
Sedan 1.9 115KM 85kW
Potrafi być oszedny tylko ja mam ciężka noge.
~krechatg@interia.pl
Miasto-7 Trasa-nawet5.5 Cena czesci jest przystepna
~pepe
Sedan 1.9 115KM 85kW
11/7, naprawy robie pod blokiem a ceny smiechu warte :)