Lista ocen Volkswagen Sharan II Van (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tromendous
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Tutaj dam tylko 4. Rozwiązanie z chowanymi siedzeniami ma więcej wad, niż zalet. Podłoga w samochodzie jest wyżej, przez co schowanie roweru staje się niemożliwe. Więcej pakowałem do swojej Alhambry. Miejsca dla pasażerów jest dość, chociaż denerwuje mnie garb w podłodze w drugim rzędzie siedzeń. Tego nie było w poprzednim modelu i było to bardzo dobre rozwiązanie. Obecnie, osoba w środku w drugim rzędzie musi siedzieć okrakiem. Za to...
~ColbyAK
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Jak dla mnie nawet w dluzszych trasach (1500km) za kierownica sie nie mecze, zona ma obsesje trzymania wszystkiego pod reka, a raczej pod nogami, czasami ma tam tyle, ze niezly bagaznik by sie zaladowalo... Dzieciaki z tylu moga spac nawet z wyprostowanymi nogami i połozonymi oparciami (przy odpowiednim ustawieniu foteli). Fotele mozna nie tylko skladac (bez mozliwosci demontazu) ale i regulowac przod-tyl. Dla dzieci do 6 lat polecam...
~Bartek
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Miejsca pod dostatkiem, tylne siedzenia swobodnie 2 foteliki dziecięce a pomiędzy dorosły nawet sporych rozmiarów człowiek podrozujemkomfortowo. Siedzenia wygodne, przednie wiele opcji regulacji,tylne spory zakres regulacji impochylen.
~Wielik
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Auto może rywalizować tylko z Chryslerem Voyagerem, Mercedesem V klasą, Multivanem, etc. Nawet Q7 jest mniejsze w środku (względem wersji 5-osobowej), podobną przestrzeń oferuje Disco IV. Tylko wszystkie te auta to inny poziom cenowy.
~Paweł
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Jest ok. Fotele 2go rzedu regulacja elektryczna tyl, przod i wysokosc. Pelna elektryka i pamiec foteli pierwszego rzedu. Pasezerowie takze nie narzekaja. Kazdy fotel indywidualnie regulowany przod/tyl.
~Lipenek
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Miejsca dużo, środkowe fotele zmiana nachylenia i przód tył dużo umożliwiają .Niestety bagażnik w wersji 7 miejscowej nie poraża wielkością jest stosunkowo płytki ale długi.Nie ma koła zapasowego !!!
~Klops
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Tu jest w opór dobrze. W wersji 5 osobowej wszyscy mają dużo miejsca. 3 foteliki w drugim rzędzie bez problemu. Bagażnik jest olbrzymi. Fotel kierowcy i pasażera jest niewygodny.
~Piotr
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
na prawdę spore auto. nikomu niczego nie brakuje. Wysokie osoby, z tyłu fotelik. Nikomu nic nie brakuje. Dodatkowo tylna kanapa przesuwna w zależności od potrzeb.'
~r34d0nly
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce. Mam 4 dzieci i naprawdę się mieścimy. Nawet będąc w 3 rzędzie jako osoba dorosła spokojnie się mieszczę.
~Mihoo888
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Mało miejsca na nogi z przodu- deska opada dość nisko i nie da się mocno podnieść fotela, bo haczy się udami.
Volkswagen Sharan II Van