Lista ocen Volkswagen T-Roc (47) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Silnik rewelacja, sprawnie przyspiesza i ładnie się wkręca na obroty, elastyczny i niezbyt głośny - daje dużo przyjemności swoją mocą i momentem (190KM/320Nm). Spalanie od 7l/100km (na emeryta) do 11l/100km przy dynamicznej jeździe. I najważniejsze, że w końcu dopracowana wersja TSI (u mnie DKZA). Wkurzający start-stop ale już się nauczyłem go wyłączać, natychmiast po uruchomieniu silnika.
~K. M.
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Bajeczny pod niemal każdym względem - może tylko mógłby brzmieć nieco lepiej. Niemniej cztery cylindry i turbo sprawia, że auto sprawdza się świetnie także w długich podróżach, także podczas dynamicznego wyprzedzania na autostradzie. Wysoka elastyczność, dobre przypieszenie - aż szoda, że ten silnik nie jest już oferowany: pozostają auta z rynku wtórnego.
~Krzychu
SUV R 2.0 TSI 300KM 221kW
300 koni które ciągną od samego dołu i są w pogotowiu zawsze i o każdej porze. Banan na gębie przez cały czas. Naprawdę frajda z jazdy gwarantowana. Sam silnik to znana konstrukcja, bezproblemowa jeśli pilnujesz interwałów z wymianą płynów itp., generalnie nie przewiduje się problemów z tą jednostką.
~kar
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Bez problemów, auto mimo małego silnika ma kopa i jak trzeba to przyspieszy, ale Jeśli ktoś potrzebuje więcej mocy i lubi jeździć super dynamicznie to wersja 2.0 190km będzie lepszym wyborem. Przy maksymalnie załadowanym aucie czuć spadek mocy i możliwości.
~Waldek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
silnik to chyba jedno z największych pozytywów tego auta. Działa poprawnie, dobrze się go używa. Niestety jest dość głośny i dziwnie się zachowuje jak wyłącza cylindry, jakby się troche dławił, wyraźnie słychać kiedy to się dzieje
~Radek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Bestią nie jest. Spokojnie sobie radzi w mieście i na trasie nieobładowany. w 4 osoby z bagażami w góry, mocno bym się zastanowił czy jechać. Trochę czuć wibracje powyżej 130km/godz.
~RJakubek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Pełne zaskoczenie. jak na 1.0 (115KM) -szacun i podziw dla vw. Cichy i komfortowy, uważam iż 1.4 (125KM) jest gorszy pod każdym względem. Wcześniej miałem Tiguana z tym silnikiem.
~Fun
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dopracowany niezawodny potwierdzone , spalanie odpowiednie jak na 150 KM elastyczność super . Nie wyje jak Toyota gdy się letko gazu doda .
~DiRoc
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Cichy i bardzo elastyczny. Czuć jego możliwości i chęci do jazdy już od samego "dołu" zakresu obrotów. Spalanie naprawdę na rozsądnym poziomie!
Dziennik kosztów dla Volkswagen T-Roc
7,2
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo mocny punkt tego auta, szybko wchodzi na obroty i fajnie mruczy. Ale tryb wymiany oleju co 30 tyś. jakoś mnie nie przekonuje, ja zostanę przy 15 tyś.