Oceny Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW 2011-2016

Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW 2011-2016

~Jerzy Volovsky
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Mam mieszane uczucia jak ocenic Tiguana z TYM silnikiem. Generalnie przez 120 tys nigdy nie zawiodl. Przestronny, wygodny, dobrze trzyma sie drogi, Silnik, mimo pewnych wad, o ktorych ponizej, okazal sie bezproblemowy, nie bral oleju, nawet byl oszczedny.
~PITER
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Myślę że samochód wart swoich pieniędzy gwarantuje komfort jazdy( jak na tę klasę) Dobrze trzyma się jezdni nie przechyla się na zakrętach. Prawdziwe informacje producenta i sprzedawców odnośnie jego spalania przysporzą temu modelowi więcej nabywców. Szukając pojazdu na dojazd do pracy (ok 20km) niedzielnych wycieczek i wyjazdu na urlop polecam ten samochód
3,6
~martino808
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Szmelcvagen nawet spoko chociaż szału wyglądem nie robi ! Wnetrze tez ponure poza tym wszystko na miejscu .
3,4
~SAVANAROLLA
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
...na moją opinię rzutuje niestety, beznadziejny silnik tego auta i koszmarne spalanie.
~luk2306
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Całokształt oceniam na lepiej niż dobrze. NADAL KUPIŁBYM TIGUANA Z TYM SILNIKIEM.
~soawek
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Dziennik kosztów dla Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
~pezy
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Może być. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy to podobnie jak 90 konne HDI w moim Peugeocie tylko znacznie ciszej. Ciągnie z samego dołu. Nie sprawdzałem w trasie przy wyższych prędkościach więc nie wiem jaki jest elastyczny do końca. Do miasta idealny. Nie za duży, zwrotny, Park Assist, cichy i nie boi się dziur oraz krawężników. (Silnik)
Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting