Ocena kierowcy - Volkswagen Tiguan II SUV

tomek_44, 4 lata temu
Silnik 2.0 TDI 115KM 85kW
Rok produkcji 2018
Volkswagen Tiguan II SUV 2.0 TDI 115KM 85kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : podczas jazdy po bezdrożach bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie resorowanie, które w codziennej jeździe jest wręcz za twarde to w terenie okazało się że jest super (po naprawdę wybitej leśnej drodze spokojnie można jechać 50 km na godzinę
idealny samochód do codziennego poruszania się po drogach. Silnik wystarczający, nie ma się czego obawiać. co prawda to nie wyścigówka i jeśli ktoś ma takie oczekiwania to niech szuka dalej.
przydało by się za 20 koni więcej
precyzyjna, nie haczy
jak na SUV to nawet B.D.B
tu akurat daję max bo VW potrafi robić samochody ładne i funkcjonalne
wysoko się siedzi i łatwo wyczuć auto nawet bez czujników
bardzo funkcjonalne wnętrze, zwłaszcza przesuwana tylna kanapa można ją na max odsunąć do przodu i bez problemu zmieszczą się pasażerowie
super - brak uwag
miejsca jest naprawdę dużo można śmiało jeździć w piątkę mały minus za próg po środku który utrudnia siedzenie pasażerowi w środku
daje 4 bo to jednak trochę słychać że to diesel
średnio lato / zima wychodzi mi 6 l / 100 km ubezpieczenie też mi wyszło tanio (ale to pewnie kwestia moich zniżek) zapłaciłem za 2 rok 2000 za pakiet z sumą ubezpieczenia powyżej 95tys (w pierwszy miałem od dilera w pakiecie z kredytem) pakiet przeglądów który warto kupić bo 1500 zł kosztuje do 60 000 czyli jakieś dwa
ja oceniam że cena nie jest za wysoka biorąc pod uwagę jakość jaką otrzymałem oraz ceny konkurencji.
zero
zero