Lista ocen Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010 (39)

3,7
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Duży samochód za w miarę rozsądne pieniądze. W porównaniu do Volvo XC90, Audi Q7 czy bliźniaczego Porsche Cayenne płacimy mało ale i prestiż nie ten, nie ma co ukrywać. Bije natomiast na głowę wszelkie Suzuki, RAV4 i inne suvy. Zarówno pod wzgledem właściwości jezdnych, wykończenia, wyposażenia ale i ceny. Samochód solidny, w miarę dobrze wykonany, dobrze wyposażony i bezpieczny. Nie polecam silnika 2.5. Może i najoszczędniejszy ale głosny i...
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Kupując auto które w tej konfiguracji nowe kosztuje 290 000 zł utrata wartości ogromna. Czas zwrotu samochodu nowego nieakceptowalny. Wysoko zaawansowana technika i elektronika na poziomie hi - tech psuje calokształt gdyż słabe ogniwa potrafią unieruchomić samochód - wtedy tylko laweta inna opcja nie wchodzi w rachubę. Z automatem nie wolno holować.
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Dobry samochód dla osoby potrzebującej dużego i bezpiecznego wozu. Silnik daje radę, awaryjność w moim przypadku na niskim poziomie. Trochę sporo pali ale to ciężkie auto. Dobre wyposażenie.
~romburak
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Polecam ten samochód. Jest wygodny i komfortowy, na nasze drogi bardzo dobry. Twarde zawieszenie pozwala na szybszą jazdę. Silnik praktycznie bezobsługowy i bezawaryjny.
~tommy8104
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Ogólnie auto godne polecenia, jednak trzeba pamiętać o odpowiednim doborze serwisu,polecam silnik 3,0 tdi
4,1
~Turek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Silnik ma rozwiązania które są z góry skazane na porażkę. Aluminiowy blok bez tulei z Plazmowo nakładaną warstwą nikasilu która się ściera i silnik żre olej nie ma mocy - kapitalny remont... Plastiki w środku z plasteliny, ścierają się pod palcem bez paznokcia... Dużo miejsca wygoda. Słabo działa EDS i mały wykrzyż zawieszenia. Nie da się włączyć samej blokady bez reduktora, trochę lipa. Zaznaczyłem że bym nie kupił drugi raz ale to...
3,5
~Wujasss666
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Silnik poszedł na generalny remont przez zepsuty wtrysk. Nie fart co tu dużo pisać... Koszty naprawy heh nie rozmawiajmy tu o pieniądzach jak przystało na dżentelmenów ;) Kultura pracy jak dla mnie dramat, elastyczność super. Całokształt bez szału (Silnik)
~woleksy1997
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Bardzo dobry samochód na długie rodzinne trasy jeden z najlepszych a co z tym idzie najtańszy z suv\'ów. Silnik bardzo dobrze się spisuje i nic nie mogę powiedzieć:).
3,1
~Kr
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
cieszyliśmy sie dwa razy: po zakupie i po sprzedaży.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
9,4
~korec123
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Wspaniały samochód na polskie drogi! Po Land Cruiserze który bujał się na każdej nierówności i przy 150km/godz było głośno jak w syrence. Wreszcie konfort klasy S.