Lista ocen Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Mechanicy nie potrafią zlokalizować stuków w okolicy tylnego zawieszenie, jeżdze już tak dwa lata i nic się nie dzieje ale wkurzające to jest. Norma w tych autach to padające czujniki parkowania. Kilka innych pierdół któe ogólnie rzucają cień na wizerunek marki VW i jakby nie było prestiżowego dla nich modelu Touareg.
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jak w każdym samochodzie czasem trzeba coś zrobić. Mi w zeszłym roku padł parktronic - wymiana modułu za 300, ramki przełączników od podnoszenia szyb są malowane chyba lakierem do paznokci bo się szybko farba wyciera i trzeba wymieniać bo plastik pod spodem jest biały!!
~Sybyt
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
na razie tylko podpora wału zawodzi, ale to tylko dla tego, że była naprawiana przez serwis który powinien wypiekać chleb a nie zajmować się naprawą samochodów
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Przepustnica unieruchomiła czołg pod domem, ale do domu nas dowiózł:) 3 min pracy i juz chodził ponownie. ELEKTRONIKA LUBI POKAZYWAĆ SWOJE DRUGIE OBLICZE...
~woleksy1997
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
nic nie mogę powiedzieć, bo mam auto i przejechałem nim 5 tys. w ciągu 4 tyg. Odpukać nic jeszcze mnie nie zaskoczyło.
~Kr
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
było trochę drobnych usterek typu pęknięty wąż spryskiwacza tylnej wycieraczki zalał kabine...
~Wujasss666
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Zdarzają się mankamenty. Cd się coś ostatnio nie wysuwa. I jeden siłownik tylnej klapy dokonał żywota.
~tommy8104
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
To co miało sie zepsuc już się zepsuło a serwis WOJTANOWICZ we Wrocławiu obsługuje te auta rewelacyjnie
~Turek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Drobne usterki raczej go nie gnębią.
~tan
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
z elektroniką trzeba trochę walczyć