Lista ocen Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Regulacja foteli po zamknięciu drzwi jest utrudniona, przy regulacji fotela rozpadła się obudowa zaczepu pasa ( nie ma wystarczajaco dużo miejsca w skrajnych położeniach fotela ) innych uchybień nie zarejestrowałem. Fabryczna NAVI kiepska nie polecam szukania auta z navi - jedynie obsługa systemu audio jest lapsza.
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
W tym samochodzie wszystko jest na miejscu i pod ręką. Wielka deska i wysoki tunel niektórych mogą razić ale mnie się bardzo podoba. Wygodne fotele, gruba kierownica, duży zakres regulacji siedziska i kierownicy powodują że na dalszych trasach jazda nie jest męczarnią.
~tommy8104
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jak dla mnie to najlepszy SUV, gdyby miał V6 TDI byłby ideałem.Ktoś tu pisał o złym wykonaniu,to bzdura,plastiki są świetne a drewno prawdziwe,jak ktos twierdzi inaczej,znaczy,że nie jeżdził tym autem. ML i X5 nie pasują!!!
~Wujasss666
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jak to w vw wszystko jest na swoim miejscu i do poszukiwanego przycisku trafiamy wręcz intuicyjnie. Prosto schludnie czytelnie.
~tan
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
wszystkie przełączniki rozmieszczone intuicyjnie a ich wielkie rozmiary jeszcze ułatwiają zabawe
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jak to VW. Wszystko na miejscu. Dobra kierownica z obsługą radia i telefonu.
~zbyszek.w
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
materiały na najwyższym poziomie skóra,drewno,aluminium git fura!!!
~korec123
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Kierunkowskaz mógłby być bliżej kierownicy ale to detal.
~Sybyt
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
wszystkie przyciski tam gdzie powinny być

Volkswagen Touareg I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Turek