Lista ocen Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW 2002-2010 (34)

4,1
~Konrad Wawa
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
silnik pali na dotyk, jest mega elastyczny i ma bardzo duży zapas mocy. 2,5 tony porusza się jak piórko V10 to naprawdę dobry motor do tej budy , nie jest awaryjny ale jego ew uszczelnienie czy prace z turbiną mogą wymagać jego opuszczenia z komory silnika (Silnik)
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Nieprzeciętne auto zarówno w pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu. Duży suv v wersji 5.0 v10 na pewno robi wrażenie i wzbudza zainteresowanie co może się podobać. Gdy zasiądzie się za kierownicą szerokie wnętrze sprawia solidne wrażenie. Jednak w miarę upływu czasu hura optymizm nieco opada. Prostotę konstrukcji i bezawaryjność a'la Vw należy włożyć między bajki. Jak to Pan w serwisie określił "auto klasy Premium " więc premium...
~Mimick
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Jest to bardzo dobre auto. Jednak brakuje mu niezawodności. Jest dosyć drogie w utrzymaniu (nie tylko ze względu na koszty paliwa).
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
mam zestaw 11 głosników + wzmacniacz.. gra bardzo ładnie jak na fabryczny zestaw.. doloze jescze subwooffer i bedzie lalunia..
~Vadim
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Samochód jest rewelacyjny i mam wrażenie że niektórzy pisząc na tym forum że się nie podoba - chyba nim jednak nie jeździli. Przed zakupem testowałem volvo XC90 i bmw x5 4.4 benzyna - i nie było co porównać. Dodam że x5 poprzedni model więc nie wiem jak to teraz wygląda. Absolutnie niezawodny, doskonały silnik, przyspieszenie, wyciszenie. W tym samochodzie się po prostu odpoczywa a odpalając silnik z rana od razu wprawia w dobry nastrój. Z...
~roney
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Samochod absolutnie rewelacyjny.Smiesza mnie opinie tu co poniektorych swiadcza tylko ze nie sa do konca normalni bo wiadomo ze nawet sie nie otarli o taki samochod.Tak tylko nawiasem powiem ze nie ma wogole takiego silnika 5.0 benzyna wiec jeden z drugim nie robcie z siebie glupszych niz jestescie bo nawet wymyslac trzeba potrafic.Ale jaki jest sens bezmyslnym psuciu tego typu stron ,po to tylko zeby sie...
~louis
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Trudno wskazać auto doskonalsze. 750 Nm czyni go niepowtarzalnym:)) To jest nieopisywalna moc. Potrzebujesz przyspieszyć ze 120 do 180 na niemieckiej autostyradzie i to masz w jakieś 4 -7 sekund. NIc nie stuka nie puka, luksus nie do opisanie. Ale radzę kupić w niemczech - mimo akcyzy złodziejskiej - w PL same złomy z cofniętymi licznikami.
2,8
~dend
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Proszę mi nie mówić, że skoro nie stać mnie na paliwo i na utrzymanie takiego auta to po co je kupowałem. Tu nie chodzi o to Ten samochód z Tym silnikiem to po prostu skarbonka bez dna. W ASO każde podejście serwisu to koszt około 2tyś złotych i nie mówię tu o grubszych sprawach, przy większych naprawach 7-8 tyś zlotych to norma. A wartość samochodu na ten czas to 50-60 tuśięcy zlotych
~makrav
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Rewelacyjny silnik diesla jezdziłem innymi i z kultury pracy jak i momentu obrotowego jestem naprawdę zadowolony zresztą to jest jedyny sam,którym jeżdzę 3 lata zrobiłem nim ponad 120000 km i jak do tej pory bez zadnej poważnej awarii (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
16,3
~włodek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
rewelacja,praca(mruczenie)tego potwora jest nie powtarzalna,równa,może jestem maniakiem ale wolę słuchać silnika niż muzyki w tym samochodzie a nagłośnienie jest super,elastyczność no cóż 300 koni i ten moment obrotowy robi swoje ci co narzekają niech kupią sobie samolot (Silnik)