Lista ocen Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW 2002-2010 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roney
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Drogi samochod ,jak dla mnie troche za drogi , swiat stanal na glowie zeby VW bylo znacznie drozsze od Porsche ale z drugiej strony daje wszystko co tylko jest mozliwe. Ja za 1.5 roczny samochod dalem 190tys ale nie zaluje chociaz wiem jak duzo takie samochody traca na wartosci. Co mialem kupic X5 ktorym nie da sie nawet podjjechac pod zjadz w garazu>Jedyna alternatywa to nowy ML ,Cayenne nie nadaje sie do...
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Jak za te pieniądze, to nie ma nic innego w tej cenie.. autko piekne, (czarny ładny lakier).. spojler na dachu :) robi wrażneie, wszyscy zaglądają.. za ta kase nie widziałem nic ciekawego.. fajne autka zaczynająsię dopiero od 90 - 100 tyś. Prosze pamiętac, ze dostajecie podzespoły porsche.. to nie byle co..!!!
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Otrzymujemy naprawdę fane auto za duże pieniądze myśle jednak że mogło by być lepiej przynajmniej w odniesieniu do bezawaryjności, wiem że konkurencja też nie jest lepsza jednak następnym razem wybrałbym inny silnik!
~Konrad Wawa
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Auto jakościowo jest niezłe , mam znajomych specjalistów od VW i oceniają auto na trwałe - napędy, ASB naprawdę są trwałe nie ma z nimi kłopotu , silnik także nie sprawia kłopotu
~Vadim
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
No jest drogi ok. Ale w tej klasie aut każdy samochód jest drogi - Jakość w miarę odzwierciedla cenę - mógłby być z 50 tyś tańszy wtedy było by idealnie.
~Panmi
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Mozna za naprawdę fajne pieniądze nabyć auto wysokiej klasy o ambicjach terenowych oraz pociągowych
~info@markop-zpu.pl
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
ze wzgledu na niskie zarobki w naszym kraju i ceny paliw jest on dla wielu nie osiagalny
~JUREK
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
AUTO JEST DROGIE W PORÓWNANIU DP KONKURENCI ALE JEST TAK LUKSUSOWE ZE DORÓWNUJE MERCEDESOWI
~Mimick
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Pośród konkurencji, oferuje podobne cechy, w nieco niższej cenie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
16,3
~Artur
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Jako nowy to kosmos. Jako kilku letni to ciekawa propozycja.