Lista ocen Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW 2002-2010 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mimick
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Wszystko działa zadowalająco, podział na strefy daje spore możliwości kontroli. Podgrzewane fotele to super sprawa w zimie. Niestety konstrukcja układu klimatyzacji jest nieco innowacyjna, miałem już problem z zerwanym sprzęgłem (które nie jest monitorowane przez komputer), dosyć kosztowna sprawa, zwłaszcza że serwis twierdzi iż trzeba do tego wyciągać silnik. Jednak gdy podumali w zakładzie to udało się bez tak radykalnych środków.
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Dla mnie bardzo dobrze zarówno pod względem klimy jak i ogrzewania ( pod warunkiem że działa dogrzewacz - przednie prawe nadkole) bo z samego silnika ciepło jest bardzo późno.
~makrav
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Tu się doszukałem małego mankamentu jak dlamnie wentylacja zbyt wolno zaczyna się nagrzewac. Jeśli chodzi o klime to jest ok naawet jak jest ponad 30 to daje rade
~louis
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
wszystko ok. MOja wersja ma automatyczne webasto - dobra rzecz w mrozy - działa szybko. Szkoda, że nie ma pilota i programowania.
~roney
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Co tu dodawac zezprzeciagowa 4 strefowa klimatyzacja high-end w tej dziedzinie .Dodatkowo ogrzewanie niezalezne
~Krzysztof
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Klima na tylnich fotelach mogla byc lepsza,wersja z odzielna klima na tyl ten problem rozwiazuje
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Wszystko ok, tylko już zaczyna śmierdziec z klimy, jade na przegląd kompletny.
~Vadim
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
klimatyzacja 4 strefowa świetnie chłodzi latem, szybko się nagrzewa zimą. Świetna.
~Artur
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
No to to rewelacja,grzeje migiem i chłodzi jak lodówka
~włodek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
klimka działa bez zarzutów,ogrzewanie też