Lista ocen Volkswagen Touran I (142) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darko
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Za tą cenę powinny być ciut lepsze materiały, ale wszystkie Vany i Minivany tak mają...coś za coś. No i klime trzba dokupić.. Ja za mojego zapłaciłem 104.000zł za wersję TRENDLINE 2.0TDI 140KM + podgrzewane siedzenia, dysze spryskiwaczy i reflektorów + CLIMATRONIC + Reling chromowany + Światła przeciwmgielne + alarm + dywaniki + Skórzana kierownica i gałka zmiany biegów i ręcznego + Lakier Czarny Perłowy
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem go z wyrachowania ( małżeństwo z rozsądku ;-)) ) Bardzo dobra cena, za duże rodzinne auto. Myślę że nie będzie kłopotów z odsprzedażą i chyba rozsądną stratą wartości. jednak auto nie prowadzi się lekko, nie trzeba z nim walczyć ale wcześniej w toyocie autko płynęło. Tu trochę krążownikowato ;-)). Ale plusy dodatnie biorą górę nad plusami ujemnymi
~mik
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Zdecydowanie nowy jest za drogi. Jednakże kilkuletnie egzemplarze po dokładanym prześwietleniu w serwisie są jak najbardziej warte uwagi. Jakość wykonania: plastiki wyglądają całkiem dobrze i nie ma się wrażenia takiego jak po wejściu do Forda Fusion - że wszystko co mamy przed oczami to jedna wielka zabawka.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłem jako używane z przebiegiem 135 000 i przez kolejne 60 000 nie sprawiło większych kłopotów. Jakość materiałów i stosowanych części jest dobrze dobrana. Konkurencja w postaci Berlingo, Partnera czy Kangoo ma się nijak w stosunku do Tourana. Jedyną godną konkurentką wydaje się Toyota Corolla Verso.
~Tomek66
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Troszeczke mysle ze za drogi ,na rynku jest duzo fajnych mini vanów z dobrym wyposazeniem oraz dobrą ceną np Renault Scenic.Touran ma wielu konkurentów ale mimo wszystko wolałbym dołożyc pare tys i kupic tourana bo jest on niezawodny i bedzie słuzył na długie lata zwłaszcza 1.9 AVQ.
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wg mnie przeciętnie. Jakość tego auta w porównaniu z innymi, którymi jeździłem jest dokładnie przeciętna a w stosunku do ceny nowego? Też przeciętna. Nie ma rewelacji. Plastiki i materiały średniej jakości. Fotele wygodne, super trzymają na boki i z trwałego materiału.
~Janek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Niestety, ale wyjściowa cena nowego auta jest mało zachęcajaca. Ja otrzymałem go odgórnie z firmy, ale sam bym go sobie chyba nie kupił. Chyba że używany ... Co prawda jakość pojazdu jest bardzo wysoka, ale czy warta przepłacenia jakichś 10-15 tys. zł? Dla mnie nie.
~Marcin
Minivan 1.9 TDI DPF 105KM 77kW
Egzemplarze bardzo zadbane z bardzo bogatym wyposażeniem może i warte swojej ceny. Niestety o takie jest bardzo ciężko. Wiele aut bardo drogich mimo dużych przebiegów i bogatej historii przygód blacharsko lakierniczych lub do większych czy mniejszych napraw
~Tommy
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Fakt, auto drogie. Za drogie, ALE: jeżeli po latach to był poniesiony koszt za auto bezawaryjne, auto w którym NICZEGO mi nie brakuje to warto. Pamiętajcie, że VW stosunkowo mało traci na wartości (w porównaniu do fiatów, francuzó czy opli)
~Zdenek
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Samochód nie jest tani ale w zamian otrzymałem solidne, dla mnie ładne auto, o bardzo dobrej jakości wykonania i wykończenia z przemyślanymi i dopracowanym rozwiązaniami. Ani przez chwilę nie żałowałem wydanych pieniędzy na mój pierwszy w życiu nowy samochód.