Lista ocen Volkswagen Touran I (203) - Całokształt

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pasjonat motoryzacji:)
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Rewelacja! ciekawe co pokarze nowy Passat bo Touran podniusl poprzeczke dosc wysoko. Oceniam go wyzej od Passata, ktorego wlasnie sprzedalem.
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie auto sprawuje się bez zarzutów, największym atutem według mnie tego samochodu to przestronność, silnik i oczywiście bagażnik
~rafal
Minivan 1.9 TDI DPF 105KM 77kW
Auto rodzinne i świetnie spełnia swoją funkcję. Przez ok. 2 lata użytkowania i ok 20000 km ani jednej awarii. Lac paliwo i jechać.
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Znacznie więcej plusów niż minusów - myślę, że przeciętny użytkownik będzie zachwycony, a maruda się przyzwyczai :)
~Andrzej
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Autem się przyjemnie jeździ, nigdy przez 220.000km mnie nie zawiodło na trasie.(regularny serwis - pewnie pomaga)
~Adam
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
auto dobre na bliskie i dalekie trasy, świetnie trzyma się drogi, pojemny bagażnik, bezpieczny, a na nasze polskie drogi akurat
~marcin
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Naprawdę porządne auto. Ma parę niedociągnięć jak każde auto, ale plusów jest zdecydowanie więcej, o czym poniżej.
~Salexander
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Całokształt oceniam na piątke z małym minusikiem - za świerszcze w plastikach i świrującą niekiedy elektronikę (wymienione przykłady)
~adi
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto godne polecenia trochę drogie przy kupnie utrzymanie nie odbiega od innych z kosztami może nie zbyt piękne ale dośc solidne
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~Radek00
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Przesiadka z pół-dostawczego Opla Combo to jak wejście w inny świat. Na razie jest fantastycznie (jeśli pominiemy zużycie paliwa).