Lista ocen Volkswagen Touran I (203) - Całokształt

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dixon007
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
kupiłem, bo była okazja, nie myślałem o vanie, tylko o limuzynie, padło jednak na Tourana, dziś nie żałuję, jest naprawdę fajny, a własności jezdne i silnik powodują że daje frajdę z jazdy jakby się wsiadło do autka sportowego, tyle że z normalnym silnikiem.
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Gdyby nie te wady jak opisane z rozruchem silnika, sprzęgłem oraz charakterystyką zawieszenia, Touran byłby dla mnie samochodem idealnym na długi czas eksploatacji. Mam nadzieję, że VW poprawił te mankamenty w nowym wcieleniu tego samochodu.
~pavlus72@tlen.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Uwaga! Bardzo niesympatycznie i nieprofesjonalnie kupowało się auto u krakowskiego dealera VW Bełtowski. Brak profesjonalizmu. Ponadto nigdy się nie dodzwonicie się do serwisu. Wymiana oleju kosztuje u nich 420-460 zł a 70 km dalej u innego dealera 280zł....
~Michał
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam ten samochód w tej konfiguracji każdemu. 1.9 105 km to nie demon prędkości i na niemieckiej autostradzie otrzymamy lekcje pokory Ale w mieście i po za nim radzi sobie zupełnie ok. zjechalem nim pół europy i wszystko ok.
~Simplicity
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
Bardzo funkcjonalne auto, wiele schowków, dobry silnik. Jest to jedyna słuszna jednostka w tym samochodzie. Brak jakichkolwiek problemów z napedem, zawieszenie też wytrzymuje długo, wnętrze zrobione z dobrych materiałów.
~Daniel
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Ogólnie mogę polecić ten samochód szczególnie z końcówki produkcji silnik 2.0 tdi pd nie stwarza jak narazie problemów żadnych wycieków itp. Wnętrze dobrze wykończone przestronne w sam raz dla rodziny Bagażnik rewelacja Polecam
~Dario001
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie jest to niezłe auto rodzinne lecz nie pozbawione jest wad. Pomimo dużego przebiegu samochód sprawuje się całkiem dobrze. Jak widać wszystko jest uzależnione od natychmiastowego reagowania na ewentualne problemy.
~tipos
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dobre i wytrzymałe auto. Przy tym wygodna pozycja za kierownicą. Może trafiłem na dobry egzemplarz a może po prostu one takie są. W Internecie można nabyć do tego samochodu nawet najmniejszą część. Dobrze mi służy jako auto rodzinne.
~everton
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Funkcjonalny, bezpieczny, ale malo komfortowy,glosny, silnik w porzadku do czasu pierwszej awarii i wizyt w serwisie, moze silniki TSI sa lepsze, jedyna rozsadna decyzja to sprzedaz i jak najdalej od VW z 2.0 TDI
~eljacmar@neostrada.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jeszcze raz twierdze,że jak chcecie kupić dobrego Tourana to Zabrzu.Tam jest gwarantowany przebieg i stan pojazdu.Nie jak pozostałe które mają po 140000 tys ...... Ja kupiłem u niego i jestem bardzo zadowolony.