Lista ocen Volkswagen Touran III (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto rewelacyjne. Przed zakupem byłem u dealerów innych producentów (O, C, F, P) ale to co oferują inni to przepaść w porównaniu do Tourana (jeżeli chodzi o minivany). Jeżeli zależy Ci na ładnym i w miarę solidnym wykończeniu, mnóstwem schowków, ogromem miejsca w środku i dość dynamicznej jeździe to jest to świetny wybór.
~Michał
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto przestronne, wygodne i dobrze wyciszone. Wykończenie bardzo solidne. Jeden mankament to kretyńska polityka konfiguratora w VW, która przy najwyższej opcji wyposażenia wciąż wymaga dokupienia oświetlenia bagażnika. Druga lipa to pomimo wspomnianej najbogatszej wersji wyposażenia luterka nie są składane elektrycznie.
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto b. dobrze się sprawuje.Bałem się o silnik .Bo poprzednie z nimi problemy odrzucały od zakupów.Auto sztywne ,stabilne ,dobrze się prowadzi. Jedyna wada to przy ustawieniu pokrętła świateł na Auto tak na prawdę nie wiadomo czy mam dzienne czy drogowe.To powinno być gdzieś na tablicy pokazane.
~luka
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Wersja High Line Świetnie wykonany, klasyczna stylistyka ale bardzo miła dla oka i w dotyku , dużo miejsca szczególnie odczuwalne w drugim rzędzie, fotele drugiego rzędu regulowane nachylenie oparcia, przesuwane, duży bagażnik. Bardzo dobry silnik - mam nadzieje że nie będzie z czasem kłopotliwy.
~rimski
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Dobrze przemyślany samochód, w środku czuję się bardzo komfortowe, minus za spasowanie elementów (drżenie plastiku - o tym niżej). Sądzę, że z ewentualną oceną na 4,5-5 trzeba się wstrzymać do przebiegu ok. 50 tys. km, żeby sprawdzić auto w różnych warunkach, na razie 4.
~Krzysztof
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo fajny i przemyślany rodzinny samochód. Świetnie się prowadzi do tego jest wygodny i komfortowy. Wszystko jest na swoim miejscu a jego najwiekszą zaletą jest przestrzeń ładunkowa i ilość miejsca w środku. Idealny dla rodziny z małymi dziećmi.
~kd
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Jedna choć kluczowa wada nie pozwala mi auta polecić- 3x naprawiana DSG i znowu zaczyna szwankować. Po drodze 2x wymieniany reflektor led. Skończyła się gwarancja i chyba czas się pożegnać. Poza tym auto naprawdę fajne, przestronne i bardzo wygodne.
~JADzejkob
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Samochod bardzo dobrze wykonany,spasowany i co najwazniejsze bardzo dobrze wyciszony. Skrzynia DSG , dziala mega plynnie, szybko i bezproblemowo. Silnik oszczedny i cichy. Najwiekszy plus przestronnosci oraz ogromny bagaznik.
~JADzejkob
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
~Andrzej
Minivan 2.0 TDI SCR 190KM 140kW
Wersja High Line. Zawieszenie super szczególnie DCC. Jazda w mieście W-wa. Wbrew ekologom i innym oszołomom najmniejsze spalanie na DSG Sport - jest dynamika i przy delikatnym operowaniu pedałem gazu można jeździć osczczędnie.