Lista ocen Volkswagen Touran III (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
2 lata minęło więc coś już mogę o nim powiedzieć, dodatkowo użytkuję jednocześnie s-max z 2018 także w benzynie więc będę się do niego odnosił, gdyż w testach spotkałem się z takimi porównaniami.
~Wolfgang
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Kompaktowe rozmiary a w środku przepastne wnętrze !Przesiadłem się z Renault Scenic II generacji i przeskok jest oczywiście nie do opisania. Ogromna ilosc miejsca zarówno w drugim rzędzie jak i w bagażniku.
~Marcin
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Dla rodziny z trójka dzieci to genialne, ciche i zgrabne do miasta auto. Wczesniej jeździłem Mazda 6. Oboje z żona kochamy to auto w trasie i codziennej miejskiej eksploatacji
~Marcin K
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Wcześniej wybierałem modne auta Suv, ale dla rodziny to samochód zdecydowanie lepszy. Dodatkowo komfort, prowadzenie także znacznie lepsze..
~elimelek
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Długo się zastanawiałem i jak dla mnie optymalny. Dlaczego VW a nie inne marki? Przyzwyczajenie do ergonomii. Lubie uklad tej firmy. Prosty wyglad...
~Gda
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto sprawdza się idealnie dla rodziny. Pakowny i przyjemny w prowadzeniu. Dużo miejsca w środku. Wyciszony idealnie. Bardzo dobry komfort jazdy.
~Ryszard
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
jako rodzinny samochód nadaje się świetnie. Bardzo dużo miejsca i wysoka wygoda. silnik bajka - niskie spalanie awarii i usterek brak.
~DarioVieri
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo praktyczny i elegancki minivan. Niezastąpiony na podróże z rodziną, niezawodny, oszczędny mimo dużego silnika.
~tomasz_urbanowicz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Zakup rok temu .27 tys przebiegu. Bezawaryjne warte zachodu .Jako Tvh@onet.pl oceniłem je ledwo po zakupie (3tyś przebiegu)

Volkswagen Touran III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Auto dobrze wykonane, trzyma się drogi, dobrze przyspiesza. Na 4-os rodzinę miejsca w sam raz na dłuższe i krótsze wyjazdy.