Lista ocen Volkswagen up! (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grap333
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Spoiler zderzaka przedniego - największy minus, bardzo często haczy o krawężnik, jest już z jednej strony naderwany. W ogromnych upałach niesamowicie nagrzewa się w słońcu, chyba jeszcze nigdy w żadnym aucie nie czułem takiego ciepła latem.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Jeżdżę tym samochodem już 2 lata. Lakier jest naprawdę kiepski. Doliczyłem się 26 uszczerbków na lakierze; maska, zderzak, dach i lusterka. Dla porównania leciwy Fiat Siena którym jeździłem 7 lat, 6!
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Brakuje wyciszenia tylnej części, gołe nadkola. Słabe odpowietrzenie - drzwi trzeba pie ...ć żeby się zamknęły. Mam inne auto i pięknie zaskakują po popchnięciu, a tu tak trzeba kontrolować ich zamykanie.
~Hubert
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Jest piękny, dziewczyny się za nim oglądają :-p Zdecydowanie ładniejszy niż wersja sprzed liftingu. Czarny dach do białego lakieru i przyciemniana szyba z tyłu robią różnicę.
~peecerRS
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Rudej jeszcze nie zauważyłem, auto być może jeszcze za młode (tak wiem, nie takie nowości "ruda" potrafi "nacząć"). Nie mam jakichś zastrzeżeń.
~Andrzej
GTI 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Pudełkowate ale ze smaczkiem. Plus za domykanie drzwi.... klang .jak w małym mercedesie
~Wojtek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Korozja w okolicy wlewu paliwa z powodu braku tylnych nadkoli (szczególnie auta z pierwszych lat produkcji)
~WitLeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Bardzo przestronna jak na tę klasę auta. Dużo miejsca na stopy dla pasażerów z tyłu.
~romeg
mój UP! ma 3 lata więc nie zauważyłem, żadnych ognisk rdzy - bez uwag
~sti
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Dużo miejsca z przodu, z tyłu znacznie gorzej, duży bagażnik.