Lista ocen Volkswagen up! (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grap333
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Nie wiem czy to mi się trafił taki egzemplarz, patrząc na większość opinii to chyba tak, ale jest mimo wszystko jak na swój przebieg całkiem awaryjne. Przy niewiele ponad 10 tys. km wymieniono gwarancyjnie rurę wydechową, maty wygłuszające i katalizator, co przed naprawą powodowało dziwny terkot i stukot w trakcie jazdy. Przy około 18 tys. km zostało wymienione gwarancyjne sprzęgło, bo powodowało wpadanie auta w wibrację, a jak to powiedziało...
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Na forach (citigo) pisali o skrzyni biegów, ale mam model 2013, który jest już ponoć wolny od wad... Inne choroby wieku dziecięcego jeszcze nie zdiagnozowane. Może już będą szczepionki
~Pełna opcja up! TSI polygon.
Hatchback 3d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Skrzynia biegów to nieporozumienie! Ciągła walka z biegami, żeby je wbić z luzu. W citroenie C5 2001r z przebiegiem 300.000 chodzi o niebo lepiej.
~baki126
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Odpukać, na razie auto jeździ. Trudno też, aby przy 53 tysiącach doszło do usterki całkowicie unieruchamiającej auto :)
~mikolaj852
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Praktycznie nic. W przeciągu 3 lat na naprawy drobiazgów wydałem może 300 zł. Żadnych poważnych usterek.
~Wojtek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Korozja w okolicy wlewu paliwa z powodu braku tylnych nadkoli (szczególnie auta z pierwszych lat produkcji)
~peecerRS
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Również i tu nie mogę za bardzo się rozpisać. Nie dotyczy.
~romeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
odpukać - nie nie puka ;-) i nie stuka
~100gu
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Skrzynia biegów, skrzynia biegów, skrzynia biegów.
~Campus88
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
poważnych usterek brak odpukać vwup.pl