Lista ocen Volkswagen Vento (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 226 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
17 letnie Vento z 94 roku kupiłem za 3500 złotych. Włożyłem do niego (nie licząc opon i olejów) około 500. To chyba mówi samo za siebie. Lejesz, jedziesz i się nie martwisz o nic. Szkoda tylko, że wewnatrz jest tak partackie wykończenie, plastikowe i tandetne, no ale za trzy i pół tysiaka złotych klamek się nie spodziewałem. Jeśli ktoś szuka auta taniego i niezawodnego - Vento pasuje jak ulał. Dla kogoś z grubszym portfelem jednak bym go nie...
~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
U nas na Litwie Volkswageny utrzymują pozycję lidera na rynku aut używanych, w szczególności to Golfy, Passaty, rzadziej - VW Vento. W porownaniu z autami francuskimi czy japońskimi tego samego rocznika są drogie - przedewszystki dla tego, że ich eksploatacja jest tańsza. Właśnie dla tego stosunek ceny i jakości, a raczej ceny i ceny eksploatacji jest całkiem dobry.
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód ma wiele zalet i jedna wielką wadę - blachy. Niestety rude szaleństwo jest nieuniknione, błotniki, progi, podłoga to najbardziej narażone elementy. Największą zaletą jest bezawaryjność i wykonanie wnętrza, proszę mi uwierzyć że ciężko znaleźć nawet dużo młodsze auto z tej klasy które będzie miał tak wykończone wnętrze.
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód za swoją cene oferuje niezawodność, dobre wykończenie (dużo lepsze niż w Golfie), ergonomie jak na VW przystało i dobre parametry jezdne. Nie spodziewał bym sie natomaist zbyt długej listy wyposażenia - z reguły samochody są dosyć ubogo wyposażone, tylko w najpotrzebniejsze rzeczy typu wspomaganie czy c.z.
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Straciłem na min około 22 tys bo teraz można kupić taki model za około 10.000 - Jeśli bym mi się trafił model taki jaki posiadam to biorę w ciemno za takie pieniądze. Niejednokrotnie miałem sprzedawać ale za tą cenę nie warto się pozbywać samochodu który sluży super przez tyle lat ! Polecam :)
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Bardzo tanie w utrzymaniu części kosztują grosze, dostępność olbrzymia (dużo części od golfa 3 ) przy mojej ilości jazdy (dużej) zdarza się coś do wymiany jak np śrubka za 1 zł bo się rozsypała ze starości AUTENTYK, sprzęgło było inwestycją kosztowało 480 + 300 robota
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto kupiłem w Polsce od kobiety która jeździła nim 2 lata. Wcześniej sama sprowadziła z Niemiec. Za porządne auto trzeba niestety trochę zapłacić.Trzeba dobrze poszukać bo wiele aut jest zajechanych. Ale jak kupi się auto w dobrym stanie to można nim długo i bezproblemowo jeździć.
~Paweł,,,
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli kupimy disla - to z pewnością nie będziemy załować - bynajmniej ja nie mam czego żałować. Znajomy kupił benzynę - założył gaz i wykazywał mu większą awaryjność. Polecam silnik 1,9 Tdi. Autko jednak ma swój wiek i nadgryza je ząb czasu.
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Model już leciwy, toteż ceny nie są takie zastraszające. Za dobrze utrzymany egzemplarz warto dać troszkę więcej, a napewno się odpłaci swoją ekonomicznością, przestronnością wnętrza i wyposażeniem. Vento było lepiej wyposażane aniżeli mniejszy brat Golf.
~darekszybki2@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Sami wiecie za 15 letnie auto dużo nie trzeba zapłacić,a jak sie trochę ktoś orientuje w mechanice to bedzie z takiego samochodu zadowolony.Ja osobiscie wolę mieć starszego volkswagena niż nowego deawoo(ta marka to porażka całkowita - "tani i nowy":) )