Lista ocen Volvo 240 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
20 lat, pierdoły się sypią, nie ma co się oszukiwać. Ale tragedii nie ma. Wszystko zależy od egzemplarza. Skromnym zdaniem jest chyba porównywalnie do aut tej klasy z tamtego okresu - wiadomo, solidność, po prostu inna szkoła budowania aut.
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Moje auto z fabryki wyjechało wyposażone w centralny zamek i wspomaganie, więc nie miało żadnych drobiazgów żeby się psuły. Od zakupu dołożyłem parę oryginalnych Volvowskich bajerów i one też nie zawodzą.
~zlyzuw
Sedan 2.3 115KM 85kW
Z racji wieku wychodzą czasem jakieś pierdoły ale to są dosłownie pierdoły nie unieruchamiające samochodu. Bardzo łatwo wszystko naprawić mając tylko klucz torx.
~gras-bmwr100@wp.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
nic, nic, nic... o przepraszam, skończyły mi się szczotki w alternatorze, koszt 5 zł, bo regler zostawiłem oryginalny boch, tylko szczotki przelutowałem auto 426.000 tyś km...
~Adrian
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
W tak starym wozie są na porządku dziennym, ale można je wybaczyć i prosto usunąć - trzeba mieć tylko trochę wolnego czasu i minimum chęci.
~Henio wawa
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Niezawodnosc bylaby dobra gdyby nie ten gowniany silnik. Co to za auto ktore nie odpala w zimie a stara toyota tez diesel pali na dotyk
~Krzysiek V245 - B23A - ´83
Coupe 2.3 112KM 82kW
Raz wiatrak nawiewu odmowil posluszenstwa (oczywiscie w zimie), poza tym auto bylo w niemczech, holandii, szwecji i nigdy mnie nie zawiodlo.
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
To jest stary czołg, zawsze jest coś do naprawy,do poprawienia .Ale to naprawde drobiazgi, latwo zrobić samemu.
~matibobi
Coupe 2.1 107KM 79kW
Oprócz rzeczy które sam zmieniam w aucie aby je udoskonalic indywidualnie sa to drobiazgi.Ceny jesli poszukamy na poziomie VW i opla
~KBL - nospam@poczta.onet.pl (to prawdziwy adres :) )
Coupe 2.1 107KM 79kW
Bywaja. Zwykle dotycza polamanych plastikow, niekiedy elektryki. Ale ogolnie nie ma co narzekac.